Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Ізмаїл (Гінеколог Ізмаїл)
Гінеколог Ізмаїл
Дебора Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Ізмаїл


У мене міома матки в прогресуючій формі, лікування, яке мені призначив гінеколог Ізмаїла, - не допомагає, а тільки стає гірше.  Знайомі радять їхати в Одесу, там найкращі фахівці. Порадьте хорошого, обізнаного лікаря, який допоможе вирішити цю проблему?
 
Феміда Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую звернутися до Лихачової Лариси, вона спеціалізується саме на таких випадках і багатьом допомогла!
 
Луїза Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Давно шукала хорошого гінеколога. Знайома порадила Ларису Євгенівну, як відмінного фахівця. Лікар дуже компетентний у своїй сфері. Спростувала діагноз попередніх "лікарів", які призначали операцію. Дуже уважно проводила огляд. Дала рекомендації. Буду відвідувати далі цього чудового лікаря.
 
Alyonka Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Я спостерігаюся у гінеколога Міщенко О.О. Дуже грамотний фахівець, професіонал своєї справи. Завжди допоможе потрібною порадою, вчасно надасть кваліфіковану допомогу. Відмінний лікар і доброзичлива людина. Її уважне і дбайливе ставлення до людей викликає повагу.
 
Зорька Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Добра і турботлива, щира і переживає за своїх пацієнтів! Справжній професіонал своєї справи і дуже хороша людина! Спостерігаюся у Лариси Євгенівни, і йти до іншого лікаря не хочу ні за яких обставин.
 
Ангел Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Лихачова - вона є одним із найкращих фахівців у нашому місті! Уже впродовж багатьох років я відвідую виключно її, і завжди залишаюся задоволеною її консультаціями та професійними знаннями.
 
Аврелія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінекологом Лихачовою Ларисою Євгенівною залишилася задоволена, грамотний, хороший гінеколог, яка вилікувала мені ерозію і запущене запалення придатків. Зараз готуюся до вагітності. Рекомендую!
 
Зефір Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна - цей лікар кваліфікований і чуйний, що в сукупності дуже рідко зустрічається в нашій медицині. Якщо вам потрібен тямущий гінеколог, то звернутися слід, неодмінно, до неї.
 
Еда Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Як мені можна потрапити на прийом до лікаря Ліхачової?
 
Alyonka Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефон адміністрації клініки: 094-917-34-22.
 
Леоніда Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати телефон Ольги Опанасівни?
 
Ангел Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефони: 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Полька Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна - дуже хороша лікарка, справжній фахівець, допомогла мені в складній проблемі і зробила це бездоганно. 100% довіра цьому лікарю! Велика удача до неї потрапити, особливо, якщо вже є якась проблема.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Ізмаїл (Гінеколог Ізмаїл)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: