Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Найкращі одеські психологи (Найкращі одеські психологи)
Найкращі одеські психологи
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращі одеські психологи


Доброго часу доби всім! У моєї дочки трапилася непередбачена життєва позиція. Потрібні рекомендації досвідченого психолога.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж заманливо почути про такого фахівця, бо відвідувала багатьох, але результату не було.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Заманливо почути про досвідченого фахівця, який нарешті з'явився у нас у місті. За умови, якщо направите, обов'язково запишуся.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я відшукала таких фахівців - це Козлов Я.Л. і Гончарова Т.С. Чудові майстри своєї справи, рекомендую їх відвідати, вони справді сприяють у вирішенні складних проблем.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Консультуюся вже кілька місяців із Тетяною Гончаровою. За цей час вона допомогла вирішити багато питань, проблем, які були раніше. Для неї немає тієї теми, на яку не можна відповісти і поговорити. Тетяна Сергіївна дуже чуйна, емпатична, весела і доброзичлива, що допомагає відкритися з першого разу.
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Спілкувався з Тетяною Сергіївною онлайн, все пройшло чудово, отримав відповіді на всі питання! Раджу!
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Необхідність звернення до психолога виникла у зв'язку з тим, що самостійно загнав себе в стан паніки і тотального жаху. Сил справлятися зі своїми чорними думками залишалося все менше, і я вирішив скористатися допомогою фахівця. І я дуже радий, що ноги привели мене саме до Яна Леонідовича. Безмірно вдячний йому за те, як вона коректно, зі співчуттям і професіоналізмом вислухала всі мої проблеми і вибудувала нашу роботу. За допомогою його знань і досвіду мені вдалося зупинитися, заспокоїтися і озирнутися. Зрозуміти дуже багато про себе самого і про те, що відбувається навколо мене.
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Це мій перший досвід у роботі з психологом і дуже рада, що одразу позитивний і результативний. Ян Леонідович з першого сеансу виявив проблему і почала працювати, але найголовніше, що з першого ж відвідування побачила результат.
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Після кожного відвідування відчував, що в мені є сили рухатися далі. Тетяна Сергіївна дала багато технік, які допомагають справлятися у важкі моменти. Спеціаліст дуже приємний, спілкуватися завжди було легко. На кожну проблему вона давала хорошу пораду, яка допомагала.
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшов до Яна Леонідовича, щоб опрацювати дитячі травми і навчитися вибудовувати особисті кордони. Виявилося, що проблем набагато більше і вони набагато глибші, ніж я собі уявляв. Після кількох сеансів почав розуміти, чого хочу саме я. Стало легше справлятися з труднощами.
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Одесити! Хочеться потрапити на консультацію до цих спеців, розкажіть як.
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович приймає в клініці "Лікаріум", зателефонувати їй можете за контактним телефоном - 093 572 73 87.
 
Люція Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Тетяна Сергіївна проводить сесії онлайн через ватсап, вайбер, телеграм - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Найкращі одеські психологи (Найкращі одеські психологи)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: