Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Олександр Ілліч Подолян відгуки (Олександр Ілліч Подолян відгуки)
Олександр Ілліч Подолян відгуки
Мартаа Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Ілліч Подолян відгуки


Здраствуйте, хочу народжувати у Подоляна Олександра Ілліча в сьомому пологовому будинку, що можете сказати про цього акушера. Чи варто до нього звертатися?
 
Серафимка Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Трьох дітей народжувала в Олександра Ілліча. Стабільно приємно. Народжувати з ним!
 
Георгіна Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Ілліч - найчудовіший лікар, якого я знаю. Справжній фахівець своєї справи. Дуже уважний, розуміючий і просто професіонал. Робив мені КР неодноразово, все проходило на найвищому рівні. Рекомендую!
 
Сірі Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний фахівець, спокійний, упевнений у собі. Під час другої вагітності навіть не було сумнівів у виборі лікаря. Не довірила б своє здоров'я і здоров'я малюка в інші руки. Після пологів нікуди не пропадає, відповідає на всі запитання, дає рекомендації по суті.
 
Октавія Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіонал своєї справи. Я народжувала в нього в лютому 2021 р., народила сама, все добре пройшло, і це заслуга лікаря. Усі, хто за природні пологи - до нього.
 
Матрона Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний лікар, а головне - спокійний і впевнений! Йому можна повністю довіритися, що буває дуже рідко з нашими лікарями. Вдячна йому за вдалі пологи.
 
Євдоха Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала в липні 2020 року, залишилася в захваті від Олександра Ілліча! Професіонал своєї справи! Оскільки пологи були перші, я дуже сильно істерила, але лікар заспокоював, давав рекомендації. Народила сама, без розривів здоровеньку донечку!
 
Аризона Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала в Олександра Ілліча Подоляна. Залишилася дуже задоволена і до пологів, і під час, і після! Пологи пройшли дуже легко, без анестезії, без розривів. Тільки позитивні емоції. Завжди все розповість, доступно пояснить, що, чому, як і як краще. За другим тільки до нього!
 
МарьяNа Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Боялася пологів, як вогню. Усе думала, що обов'язково щось піде не так, і доведеться робити кесарів розтин. Але завдяки високому професіоналізму Олександра Ілліча все пройшло чудово.
 
Nyusha Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 179
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий акушер, раджу всім. Народила сама, без жодних проблем, хоча вагітність була складна, великий плід, 4500. Дуже уважний і дуже професійний лікар. Вдячна йому за свої вдалі пологи і здорову дівчинку.
 
Клава44 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, можна дізнатися контакти Олександра Ілліча.
 
Євдоха Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, тримайте - 0960390029, 0667225294. Олександр Ілліч приймає в пологовому будинку №7 на Космонавтів 13б.
 
Zinulya Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Ця людина допомогла з'явитися на світ моєму малятку. Прекрасний фахівець, професіонал і лікар з великої літери. Побільше б таких чуйних медиків у житті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Олександр Ілліч Подолян відгуки (Олександр Ілліч Подолян відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: