Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальні терапевти Одеса (Мануальні терапевти Одеса)
Мануальні терапевти Одеса
Габріела Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальні терапевти Одеса


Хочу у вас запитати поради: потрібно відвідати мануального терапевта, не можу вибрати, до кого краще піти: Коробейникова Юрія Зіновійовича, Березовського Станіслава Михайловича, Маврова Валентина Степановича, Бондарєва Ігоря Івановича або Фармагея Григорія Івановича. Кого ви можете порекомендувати?
 
Гафі Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була у Коробейникова Ю.З. під час сеансу 10 хвилин, у мене хруснуло в районі шиї та хребта, довелося звертатися до Забранського В.В., він реально відновив.
 
Коля Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Я був у Бондарєва Ігоря Івановича, скажу вам так, фахівець так собі. Прийшов з однією проблемою, а після відвідування з'являлися додаткові нові болі. Повідомив лікаря про ті чи інші болі, він не реагував на скарги і займався всім чим завгодно, придумуючи нові діагнози.
 
Зорельота Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не довіряю Березовському Станіславу Михайловичу, як прийшла з болями так і пішла + спина почала боліти більше, поки не звернулася до Забранського.
 
рига Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Маврова Валентина Степановича, за 5 хвилин його маніпуляції в мене сталася гіпертонічна криза, ледве відкачали.
 
Анека Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Це все стара гвардія, сила в руках уже не та, раніше це були справді хороші фахівці. Я б на вашому місці шукала молодшого, наприклад Забранський Владислав Володимирович - хороший фахівець.
 
Коля Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж можу підтвердити, я після Бондарєва потрапив до Забранського і він реально повернув мене до життя.
 
Самуїл Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть як я можу зв'язатися із Забранським?
 
рига Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
048 7010704, 063 4877825, 067 7844314, 050 9935792 - Забранський Владислав Володимирович.
 
Асель Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б не радила Фармагея Григорія Івановича, пройшла у нього 5 сеансів, ефекту жодного, на цьому я припинила відвідування цього лікаря.
 
cod25 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Побувала у трьох лікарів із цього списку - результат 0. Не можу їх рекомендувати!
 
Багіра Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
З цього списку не можу нікого рекомендувати.  В Одесі є молодий талановитий мануальний терапевт, Забранський Владислав Володимирович, ось до нього можете йти спокійно, допоможе!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальні терапевти Одеса (Мануальні терапевти Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: