Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Хороший кардіолог Одеса (Хороший кардіолог Одеса)
Хороший кардіолог Одеса
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший кардіолог Одеса


Добрий день. Порадьте хорошого кардіолога, який би підібрав правильну тактику лікування. У мами миготлива аритмія, втомилися вже ходити до лікарів і не отримувати результат.
 
Elizabeth Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 166
Репутація: 0
Статус: Offline
В Одесі не змогла знайти грамотного лікаря. У тому разі, якщо в темі порадять, запишуся.
 
Ростислава Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу я з попереднім форумчанином не погодитися, знаю хорошого фахівця Павлова С.В., який точно тямущий у цій сфері і до нього можна приходити без ризику за свій стан організму.
 
Ясміна Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу Сергія Володимировича, звернулася до лікаря з частим болем у ділянці серця. Дуже чуйний лікар, майстер своєї справи, знає своєрідний підхід до кожного пацієнта, побільше б таких і медицина б була в нас просто бездоганна. Дуже уважно поставився до мого діагнозу, після проведених досліджень якісно та індивідуально підібрав лікування.
 
Тома45 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Я лікувалася у доктора Павлова, звернулася з гіпертонією, дуже чуйний лікар, майстер своєї справи, знає своєрідний підхід до кожного пацієнта, побільше б таких і медицина б була в нас просто бездоганна, Дуже уважно поставився до мого діагнозу, після проведених досліджень якісно та індивідуально підібрав лікування.
 
Серафима Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, дійсно Сергій Володимирович призначає хороше лікування. Один із небагатьох грамотних лікарів!
 
Іветта Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
У сучасному світі важко знайти фахівця, якому будеш довіряти! Всі хвилюючі мене питання розібрані. Мені дуже сподобалася, побільше б таких лікарів! У кваліфікації немає сумнівів, ніколи не робить зайвих призначень і обстежень, відповідає на всі запитання і пояснює кожен свій крок, завжди точно визначає проблему. Він професіонал своєї справи
 
Павла Повідомлення # 8
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
Про доктора Павлова можу сказати одне - це фахівець вищої кваліфікації. Єдиний лікар, який за п'ятирічний стаж моєї миготливої аритмії, пояснив усе зрозуміло і толково.
 
Zhorzhina Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Кардіолог Павлов Сергій Володимирович, клініка Лікаріум Французький бульвар 60, телефон 0949173422
 
Білоусова Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду розповіли, що кардіолог Павлов Сергій Володимирович - найкращий лікар в Одесі, знаю з особистого досвіду. У цій спеціалізації, крім нього, більше немає до кого звернутися.
 
Cyba Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі, за рекомендації, до найкращого лікаря в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Хороший кардіолог Одеса (Хороший кардіолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: