Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Послуги аритмолога Одеса (Послуги аритмолога Одеса)
Послуги аритмолога Одеса
Індіра1996 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Послуги аритмолога Одеса


Вітаю! Дуже прошу, може в когось є хороший лікар-кардіолог-аритмолог, який знає. Поїдемо в будь-яку лікарню, оплатимо і лікування, і консультації, але потрібен перевірений фахівець. Допоможіть нам, будь ласка.
 
леночкаа Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний, дуже грамотний кардіолог Павлов Сергій Володимирович. Давно спостерігаюся і сама, і вожу маму. Ніколи не призначить зайвого. Усі призначення у справі. Після його лікування якість життя істотно підвищилася.
 
Mila26 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Порушення ритму серця. Аритмія. З незрозумілих причин. У нічний час. І цей кошмар у 37 років. Сергій Володимирович допоміг розібратися, підібрати медикаментозне лікування. Вдячна і рекомендую!
 
DF1981 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
У лікуванні дуже важливий правильно поставлений діагноз. Дуже вдячні Павлову С.В. Лікували кілька місяців тата в інших лікарів, але краще не ставало. Сергій Володимирович відразу зрозумів у чому справа і відправив нас на доп. обстеження. Сергій Володимирович чудовий і розумний лікар.
 
Maryanna5 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Призначив правильне лікування. Дуже відповідально підходить до призначення ліків. Ставить правильний діагноз і призначає індивідуальне, відмінне лікування!!!!
 
Сафія Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіонал у кардіології. Дуже ретельно провів діагностику, призначив ефективне лікування моїй мамі. Прекрасний підхід до пацієнтів. Залишилися дуже задоволені. Продовжуємо спостерігатися в Сергія Володимировича.
 
МонаЛіза Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Сергій Володимирович підібрав лікування, зараз усе нормально. До цього була у багатьох фахівців. Результат - нуль. Лікар від Бога!
 
Амірам0276 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Кілька місяців турбували перебої в роботі серця. Лікування було малоефективним. Після рекомендацій Сергія Володимировича вже наступного дня ритм відновився. Рекомендую, хороший лікар.
 
Антонія Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулися з літньою мамою. Прекрасне ставлення, відмінно підібране лікування. Поліпшення очевидне.
 
Акакій Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Тривалий час страждаю від серцевої недостатності. Цього разу звернувся до Сергія Володимировича по допомогу. Він провела обстеження та прописав курс лікування. Тепер я нарешті почуваюся значно краще, серце не болить, навіть задишки немає!
 
Tapclat Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячний лікарю Павлову за допомогу! З дитинства серцева недостатність, тому доводилося не раз звертатися до кардіологів. Поки що Сергій Володимирович для мене найкращий фахівець у цій галузі. Раджу!
 
BeckyJ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар! Була двічі на прийомі. Ніяких зайвих призначень, уважний і дуже приємний. Призначені препарати реально допомагають.
 
CryX7 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Тривалий час страждаю від гіпертонічної хвороби, і весь цей час спостерігаюся у Сергія Володимировича. Він і як людина приємна, і як лікар дуже грамотний. Завдяки його призначенням я почуваюся добре і не страждаю від різких перепадів тиску. Я дуже вдячна доктору Павлову за професіоналізм і чуйне ставлення до пацієнтів. І ділюся з вами контактами клініки, де він приймає - (048) 230-90-02, (096) 388-18-99, (095) 751-31-63, (093) 542-94-87. Звертайтеся.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Послуги аритмолога Одеса (Послуги аритмолога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: