Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Судинний хірург Чайка Михайло Олександрович відгуки (Судинний хірург Чайка Михайло Олександрович відгуки)
Судинний хірург Чайка Михайло Олександрович відгуки
ВоваФ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Судинний хірург Чайка Михайло Олександрович відгуки


У мого батька в жахливому стані вени на ногах. Потрібна кваліфікована допомога хорошого судинного хірурга. Я багато чув хорошого говорять про Чайку Михайла Олександровича. Як ви думаєте, це правда?
 
ЛенаС Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду ви чули про Чайку Михайла Олександровича. Це дійсно прекрасний судинний хірург. Дуже хороший фахівець. Робив операцію моїй мамі. Прибрав тромбофлебіт нижніх кінцівок. Добре й успішно провів операцію. З мамою моєю тепер усе добре. Рекомендую.
 
ІлляА Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене з'явилося хворобливе відчуття в ногах і набряклість. Саме з цією проблемою я звернувся по допомогу до Чайки Михайла Олександровича. Дуже хороший і обізнаний лікар. Швидко позбавив мене цієї проблеми. Я вам рекомендую звернутися до цього фахівця.
 
Маша7 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене вилікував від варикозу капілярних судин Чайка Михайло Олександрович. Чудовий лікар. Відмінний судинний хірург. Підібрав індивідуальне і дуже гарне лікування. Велике спасибі за допомогу Чайці Михайлу Олександровичу. Сміливо звертайтеся до цього лікаря.
 
Іван3 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Мою маму оперував найкращий судинний хірург Чайка Михайло Олександрович. Відмінно зробив операцію. Прибрав у мами тромбоз вен. Мама досить легко перенесла операцію, потім пройшла реабілітацію. Тепер мама живе нормальним і хорошим життям. Величезне спасибі Чайці Михайлу Олександровичу за допомогу.
 
ІраД Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені прибрав судинні зірочки і сині сітки на ногах - Чайка Михайло Олександрович. Лікар використовує в лікуванні абсолютно нові технології. Повністю безболісна процедура і недовга. Увечері я без проблем самостійно пішла додому. Дуже сподобався лікар. Рекомендую звертатися до Чайки Михайла Олександровича.
 
АлікГ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені робив операцію дуже хороший судинний хірург Чайка Михайло Олександрович. Найкращий фахівець. На відмінно провів операцію. Прибрав у мене флебопатію і хронічну венозну недостатність. Я дуже задоволений, що звернувся саме до цього лікаря. Тепер у мене все просто чудово. Я вам раджу звернутися до Чайки Михайла Олександровича.
 
ТаняЧ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Мого батька оперував Чайка Михайло Олександрович. Це найкращий і найталановитіший судинний хірург. Просто досконало зробив операцію. Лікар врятував татові ноги. Низький уклін і щира повага справжньому лікарю - Чайці Михайлу Олександровичу. Дякую за тата і за інших пацієнтів.
 
МаксД Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене позбавив нічних судом - Чайка Михайло Олександрович. Чудовий фахівець. Найкращий судинний хірург. Підібрав мені індивідуальне та консервативне лікування. Результат повністю позитивний. Я вам рекомендую звертатися до Чайки Михайла Олександровича.
 
МілаЖ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Михайло Олександрович найкращий судинний хірург. Чудова і хороша людина. Мене вилікував від сильної набряклості ніг. Прибрав біль і набряклість. Виписав дуже хороше й ефективне лікування. Позитивна динаміка була з першого дня прийому ліків. Я вам раджу звернутися до Чайки Михайла Олександровича.
 
ЛешаФ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Я давно страждаю на захворювання кровоносних судин. Дуже хочу записатися на прийом до Чайки Михайла Олександровича. Будь ласка напишіть мені де працює судинний хірург Чайка. Дякую.
 
ВоваФ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду кажуть про Чайку Михайла Олександровича. Усім велике людське Спасибі за відповіді. Звичайно підемо на консультацію до Михайла Олександровича. Вас прошу написати телефон лікаря, щоб я міг записатися на прийом. Чекаю відповідей. Дякую.
 
ТаняЧ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Судинний хірург Чайка Михайло Олександрович працює в десятій лікарні на вулиці Малиновського 61а. Телефон лікаря 0976447223. Будь ласка, телефонуйте.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Судинний хірург Чайка Михайло Олександрович відгуки (Судинний хірург Чайка Михайло Олександрович відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: