Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Порекомендуйте хорошого андролога Одеса (Порекомендуйте хорошого андролога Одеса)
Порекомендуйте хорошого андролога Одеса
Krokodil1 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 205
Репутація: 0
Статус: Offline
Порекомендуйте хорошого андролога Одеса


Добрий вечір! Підкажіть обізнаного андролога, який може дійсно допомогти одужати, а не погіршити становище. Хочеться дізнатися про тих лікарів, у яких ви лікувалися або знаєте за порадами колег-знайомих.
 
romanovich Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені причому цікаво дізнатися про такого експерта, а то я досі в пошуку. Якщо ви стикалися з таким лікарем, дайте рекомендацію до кого краще звернутися, щоб домогтися позитивного результату.
 
Айлін Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Я в безуспішному пошуку толкового лікаря. Якщо хтось стикався з такого фахівця, дайте пораду до кого краще йти.
 
Бєляєва1993 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 165
Репутація: 0
Статус: Offline
А я розшукала такого андролога-уролога - це Колосов Олександр Миколайович, найкращий лікар, єдиний у своїй спеціалізації. Мені допоміг вилікувати аденому передміхурової залози. Хочеться його вам радити!
 
Ясміна Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знайшла допомогу в особі Колосова Олександра Миколайовича, він зміг, керуючись моїми аналізами, призначити точне лікування, яке призвело до шикарного результату!
 
Христина20 Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячна Колосову Олександру, він єдиний в Одесі, який на практиці допоміг мені вилікувати гіперактивність сечового міхура!
 
Волкова Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволена роботою лікаря Колосова, це грамотний майстер. Він вичерпно знає свою специфіку. Пропоную його всім, хто хоче вилікуватися.
 
Guzel Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу записатися до Колосова Олександра Миколайовича, вкажіть його контактну інформацію?
 
МарьяКо Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович працює в десятій лікарні на Малиновського 61, особистий телефон - 0967424737.
 
Allright Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович чітко визначив мою проблему, детально розписав, як і чим лікувати, яка тривалість лікування, призначив необхідні аналізи.
 
Daniyar1991 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар, професіонал своєї справи, відвідую його не вперше. Ходжу до нього тому що є завжди результат.
 
Акакій Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Чисту правду сказали, що Колосов Олександр Миколайович найрозумніший лікар в Одесі, знаю на індивідуальному досвіді.
 
Алісія25 Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике спасибі за хороші поради.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Порекомендуйте хорошого андролога Одеса (Порекомендуйте хорошого андролога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: