Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий акушер 5 пологового будинку Одеса (Найкращий акушер 5 пологового будинку Одеса)
Найкращий акушер 5 пологового будинку Одеса
Каміла145 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий акушер 5 пологового будинку Одеса


Дівчата, скоро народжувати, допоможіть вибрати грамотного акушера. Перші пологи, чесно кажучи боюся народжувати і не можу визначитися з лікарем. Чекаю вашої поради.
 
torri Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Каміла145, я вам раджу вибрати Полюлях О.А, народжувала з нею другу дитину, все пройшло добре, без екстреної ситуації. Першого народжувала у Кожухар залишилася дуже незадоволена цим лікарем.
 
Кейла Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж народжувала з Оксаною Анатоліївною в червні 2020 року. Прекрасна лікарка, вдячна їй, що пологи пройшли природно і без будь-яких ускладнень. Завдяки лікарці, її допомозі, підтримці, докладним поясненням я почувалася на пологах спокійно і впевнено, можливо, тому про пологи залишилися приємні спогади. Якщо підемо за другим, то тільки до професіонала своєї справи Полюлях О.О.
 
Єрма Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Так само висловлюся на підтримку Оксани Анатоліївни, вона постійно була присутня зі мною, всіляко підтримувала і підбадьорювала. Тільки завдяки її грамотним діям у мене народилася здорова дитина.
 
AnNna Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Каміла145, я вважаю, що вам потрібно домовлятися з Оксаною Анатоліївною, вона точно вам допоможе і не залишить, якщо трапиться екстрена ситуація не за планом.
 
Алла758 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж народжувала у цього чудового акушера! Перші пологи, довгоочікувана дитина. Народжувала довго і важко, але слава Богу, у доктора Полюлях! Вона швидко розібралася в ситуації, допомогла мені з потугами, і, нарешті, з'явився мій довгоочікуваний малюк! Її своєчасна участь допомогла мені уникнути багатьох серйозних проблем і народити здорову дитину.
 
Кіра20 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо хочете кваліфікованої допомоги і людського ставлення - звертайтеся до Полюлях Оксани Анатоліївни, головне це не потрапити до акушерки Нікуліної, там взагалі не зрозуміло чим може все завершитися!
 
Maryanna55 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала з лікарем Полюлях Оксаною Анатоліївною вже другу дитину. Дуже чуйний, уважний! Рекомендую! Жодного разу не пошкодувала, коли звернулася до неї і в перший, і вдруге! На всі мої скарги реагувала дуже швидко, завжди підтримувала, приділяла досить багато уваги, як і всім іншим своїм пацієнтам, а нас було не один і не два.
 
Vasilissa Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний і уважний лікар. Дуже допомогла під час пологів - пояснювала як поводитися і що робити не потрібно. Безмірно їй вдячна і можу сміливо її вам рекомендувати, Каміла145!
 
АнжелінаВ Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати контакти Оксани Анатоліївни, за вашими відгуками хочу у нього народжувати.
 
Maryanna55 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
097-354-00-73 - це особистий телефон Оксани Анатоліївни.
 
Elmira9832 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Без жодного сумніву можу сказати, що у цього лікаря не може не сподобатися.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий акушер 5 пологового будинку Одеса (Найкращий акушер 5 пологового будинку Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: