Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Андрологи хірурги Одеса відгуки (Андрологи хірурги Одеса відгуки)
Андрологи хірурги Одеса відгуки
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Андрологи хірурги Одеса відгуки


Здрастуйте! Цікаво знати, які андрологи у нас в Одесі найкваліфікованіші? Хотілося б дізнатися ваші погляди про таких профі.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала багатьох, але знайти не вийшло розумного лікаря. У тому разі, якщо ви володієте інформацією про такого фахівця, який вам допоміг розв'язати проблему, порекомендуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотілося б дізнатися з перших рук, які медичні працівники нині найкваліфікованіші, а то я вже давненько в пошуку, і мої висновки катастрофічні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу висловити незгоду з вищеназваним учасником, лікувалася, у нас є такий лікар, який на 100% найкращий у цій медичній класифікації, і я хочу його порекомендувати, це - андролог-уролог найвищої кваліфікації Олександр Миколайович Колосов.
 
Fairytail5 Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 242
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно, лікувалася в Олександра Миколайовича Колосова. Можу відзначити про нього, як за найкращого фахівця у своїй спеціалізації. Мій діагноз обіцяв операцію, але за сприяння андролога Колосова вилікував без особливих проблем. Можу я його радити.
 
Флора Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно, Колосов О. М. - це чудовий лікар! Я в ньому впевнена! Мабуть, наразі таких лікарів можна перерахувати на пальцях лише однієї руки за теперішній час. Найосновніші причини радити андролога Колосова - це досвід, постійний потяг підвищувати майстерність, а отже, володіння сучасними знаннями, а так само повне і досконале оповіщення пацієнта.
 
Власій Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
У кого хвороби за частиною андрології, я раджу доктора Олександра Миколайовича. Сам до нього звертався вже багато разів. Лікар з'ясував усе до суті й не просто звільнив від симптомів, а й причину вилікував. Постійно і всім буду радити цього лікаря.
 
klim7 Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
З моєї точки зору, найкращий лікар Олександр Миколайович, він зробив неймовірне - допоміг мені з піском у нирках. Вдячний від щирого серця! Майстер, який постійно розвивається, весь час підвищуючи кваліфікацію. Лікар, який бажає і здатний реально допомогти.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Вельмишановні відвідувачі сайту, зацікавив цей лікар, можете залишити контактні дані про цього фахівця?
 
Лама Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович викликає тільки позитивні емоції та повну довіру. Відчувається професіоналізм і щире бажання допомогти пацієнту. До нього зверталася до інших урологів, отримала сумний досвід. Дуже рада, що потрапила до нього!
 
Alba Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Надаю вам відомості - Колосов Олександр Миколайович веде прийом у МКЛ № 10 Малиновського 61, телефон 0967424737.
 
Надія Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно сказали, що Олександр Миколайович Колосов найкращий фахівець у місті, знаю на індивідуальному досвіді. У даній кваліфікації, крім нього, більше немає до кого звернутися.
 
Белла Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна за ваші відгуки!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Андрологи хірурги Одеса відгуки (Андрологи хірурги Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: