Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітаційний центр наркоманів Одеса ціна (Реабілітаційний центр наркоманів Одеса ціна)
Реабілітаційний центр наркоманів Одеса ціна
Славка Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітаційний центр наркоманів Одеса ціна

Потрібна реабілітація для наркоманів у реабілітаційному центрі. Хочу відправити брата в хороший, не дуже дорогий реабілітаційний центр. Якщо ви знаєте про такий центр, напишіть. Спасибі.
 
ПашаМ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам хочу порадити звернутися в реабілітаційний центр Діва. Відмінний реабілітаційний центр. Центр працює на благодійній основі. Там я особисто проходив реабілітацію від наркоманії. Мені допомогли позбутися цієї страшної проблеми. Тепер я інша людина. Живу без залежності.
 
ГриняФ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Моїй дружині допомогли в реабілітаційному центрі Діва. Дружина повністю позбулася наркоманії. Тепер у нас почалося нове і дуже щасливе життя. Величезна подяка всьому колективу центру за їхню працю і допомогу. Я вам рекомендую звернутися в реабілітаційний центр Діва. Вони найкращі.
 
ОляП Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий реабілітаційний центр - це Дива. У центрі працюють чудові психологи. Проводять індивідуальні заняття та групові. Мені дуже сподобався центр і персонал центру. Я дуже рада, що за допомогою центру Діва я взяла своє життя під контроль. Я більше не наркозалежна людина. Центр існує за рахунок добровільних пожертвувань.
 
ДусяР Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам потрібно звернутися в реабілітаційний центр Дива. Там проходив реабілітацію від наркоманії мій брат. Тепер у брата все просто чудово. Він став абсолютно іншою людиною. Почав займатися спортом і у нього з'явилися нормальні друзі. Велике спасибі реабілітаційному центру Діва за їхню допомогу.
 
СаваБ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Мою сестру позбавили наркоманії в реабілітаційному центрі Діва. Це найкращий реабілітаційний центр. У центрі працюють чудові фахівці. Сестра після реабілітації повністю змінилася на краще. Вона стала сильною і впевненою в собі жінкою. Почала вести здоровий спосіб життя. Я вам раджу звернутися в реабілітаційний центр Діва.
 
ТемурС Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Я почав нове життя завдяки реабілітаційному центру Діва. Я повністю забув про наркотики. Тільки в центрі я зрозумів, що справжнє задоволення приносять спорт, спілкування, робота, а не наркотики. Я вам рекомендую звернутися в реабілітаційний центр Діва. Вони молодці. Центр працює на благодійній основі, ви можете дати благодійний внесок.
 
ОленаВ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітаційний центр Діва найкращий реабілітаційний центр. Там пройшов повний курс реабілітації мій брат. Його повністю позбавили від цієї залежності. Тепер у нього почалося нове і хороше життя без наркотиків. Я вам раджу звернутися в реабілітаційний центр Діва.
 
КаринкаЛ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Одразу хочу сказати, що реабілітаційний центр "Діва" існує за рахунок добровільних пожертвувань. Я там пройшла реабілітацію від наркоманії. Тепер я інша людина. У мене повністю змінилися погляди на життя. У моєму житті більше немає наркотиків і не буде. Зверніться по допомогу до реабілітаційного центру Діва.
 
ПараскаЧ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам правильно радять звернутися до реабілітаційного центру Діва. Вони справді найкращі. Допомогли позбутися наркоманії моєму чоловікові. Тепер усе змінилося на краще. У нас із чоловіком почалося почалося нове і щасливе життя. Я дуже вдячна реабілітаційному центру Діва за нове життя. Дякую.
 
АлешкаФ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви можете звернутися до реабілітаційного центру Діва. Це дуже хороший реабілітаційний центр. Я там особисто пройшов реабілітацію від наркоманії. Тепер у моєму житті немає і не буде наркотиків. Я почав займатися спортом і веду правильний спосіб життя. Спасибі реабілітаційному центру Діва.
 
Славка Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім велике спасибі за поради. Одразу хочу попросити вас написати адресу і номер телефону реабілітаційного центру Діва. Чекаю.
 
ПашаМ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу нагадати всім, що реабілітаційний центр Діва працює на благодійній основі. Центр знаходиться в місті Одесі на вулиці Відважних 1\6. Телефон 0976800008. Директор центру - Коваленко Ігор.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітаційний центр наркоманів Одеса ціна (Реабілітаційний центр наркоманів Одеса ціна)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: