Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » ЛОР Тамара Валеріївна Гурська Одеса відгуки (ЛОР Тамара Валеріївна Гурська Одеса відгуки)
ЛОР Тамара Валеріївна Гурська Одеса відгуки
Андреа Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
ЛОР Тамара Валеріївна Гурська Одеса відгуки


Хочу проконсультуватися з ЛОРом Тамарою Валеріївною Гурською Одеса відгуки. Що можете мені сказати про цього лікаря?
 
МарьяКо Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважний, доброзичливий і грамотний лікар. У мене постійні проблеми з носом і пазухами, після призначеного лікування дихаю вільно і нарешті відчуваю запахи! Одна з важливих якостей - не призначають купу зайвих аналізів, все чітко по справі. Тамара Валеріївна пояснила і показала мені все детально в чому проблема, розповіла про лікування і профілактику.
 
Мстислава Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороша лікарка, уважна, грамотний фахівець, лікування ефективне призначає. Не шкода витрачених коштів.
 
Дженні Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Стільки років мук і ходінь різними лікарями з нульовим результатом. Тамара Валеріївна відправила на обстеження, яке власне і виявило причину проблем! Чудовий, позитивний лікар! Дуже сподобалася і як фахівець, і як людина!
 
Marchh Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна - справжній професіонал! До цього зверталася у дві приватні клініки, з Тамарою Валеріївною ніхто не зрівняється. Не раз грамотно допомагала вилікувати тонзиліт і гайморит, жодного зайвого призначення. При цьому завжди ввічлива, уважна, потрапляєш немов в інший лікарський світ. Побільше б таких лікарів!
 
Valentina7 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Краще не знайшла, ніж Тамара Валеріївна, була у багатьох, на моїй пам'яті лікарів 7 точно змінила. Адекватне лікування, не заліковування, а саме лікування.
 
Camilla1992 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна дуже професійний ЛОР! Вона завжди доброзичлива, допоможе, пояснить і все детально розкаже як потрібно лікуватися, призначає правильне лікування, яке мені завжди допомагає! Відразу видно, що вона професіонал і на своєму місці! Рекомендую завжди звертатися тільки до Гурської Т.В!
 
1Tamarochka5 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна Тамарі Валеріївні, дуже хороший і грамотний фахівець, дуже довго не могла вилікувати своє горло, поки за порадою знайомих не потрапила до цього фахівця, який допоміг підібрати лікування і ліки.
 
Leopard Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася для лікування гаймориту. Тамара Валеріївна призначила ефективне лікування, яке дуже швидко дало позитивну динаміку та покращення самопочуття! Детально і зрозуміло все пояснила! Дуже акуратно проводила огляд! Рекомендую доктора, як уважного і грамотного фахівця.
 
55Charlie Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар! Оскільки з дитинства в мене хворе горло, то є з ким порівнювати. Доброзичливе ставлення, зрозумілі консультації, професійне лікування, включно з фізіопроцедурами. Під час призначення медикаментів Тамара Валеріївна прописує потрібний пацієнтові препарат, а не продає новий антибіотик.
 
Ніла Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Здраствуйте, розкажіть як ви записувалися на прийом?
 
Camilla1992 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте в клініку Лікаріум і записуйтеся - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Бетті Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудова лікарка, доброзичлива, уважна, призначила повне і своєчасне лікування і, головне, ефективне.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » ЛОР Тамара Валеріївна Гурська Одеса відгуки (ЛОР Тамара Валеріївна Гурська Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: