Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматолог Одеса Малиновський район (Стоматолог Одеса Малиновський район)
Стоматолог Одеса Малиновський район
Kerol Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Стоматолог Одеса Малиновський район
 


Доброго дня всім! Який стоматолог в Одесі, з вашого досвіду, виявився найбільш надійним у лікуванні зубів? Порекомендуйте найкращого.
 
Romashka5890 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені доводилося звертатися до різних стоматологів, але не змогла знайти ідеального фахівця.
 
Сніжана45 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Попри всі мої зусилля, я так і не знайшов кваліфікованого стоматолога, здатного вирішити всі мої стоматологічні проблеми, і досі шукаю відповідного фахівця.
 
zinaaa Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій стоматолог виявився справжнім майстром у своїй справі, ефективно розв'язавши всі мої питання із зубами, водночас використовував тільки якісний матеріал.
 
Вікка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Було б чудово дізнатися більше про стоматолога, який залишив таке позитивне враження.
 
Евелін Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте стоматолога, на якого можна повністю покладатися, то Євген Анатолійович Дізік- це ваш вибір. Його відданість своїй професії вражає.
 
Алінка Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки роботі доктора Дизика моя впевненість у якості стоматологічної допомоги значно зросла. Його підхід і увага до деталей заслуговують на особливу повагу.
 
Августина Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Перед зверненням до Євгена Дизика я пережив невдале лікування в іншого стоматолога, але він виправив ситуацію. Його професіоналізм і увага до деталей дали мені змогу повернути впевненість у моїй усмішці.
 
Ярослава Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені потрібен був кваліфікований фахівець, щоб вирішити складну проблему з моїми зубами. Доктор Дизик Є.О. проявив максимальну увагу і професіоналізм у вирішенні цього завдання, застосовуючи сучасні технології.
 
Еміле Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Серйозні проблеми із зубами - це завжди складно, але Євген Анатолійович проявив видатний професіоналізм і допоміг мені повернути здоров'я моїм зубам.
 
Ярослава Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Не відкладайте візит до стоматолога. Запишіться на прийом до Євгена Анатолійовича Дизика за номером 0677003055.
 
Філіп Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендацію до лікаря Дізіка, моя посмішка тепер краща, ніж будь-коли!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматолог Одеса Малиновський район (Стоматолог Одеса Малиновський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: