Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Лікар ендокринолог Одеса ціни (Лікар ендокринолог Одеса ціни)
Лікар ендокринолог Одеса ціни
Айнур Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар ендокринолог Одеса ціни


Здраствуйте! Потрібна порада! Хто стикався з ендокринологами? Які результати? До кого краще звертатися? Заздалегідь дякую!
 
АліNa Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
На скільки мені відомо, в Одесі немає грамотних ендокринологів.
 
Svet1 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Я давно перебуваю в пошуку грамотного лікаря і поки що мої результати невтішні. Якщо знаєте такого фахівця порадьте.
 
Vardan Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю одного грамотного лікаря, який зміг мені допомогти вилікуватися від ендокринологічних проблем і її я можу сміливо рекомендувати - це Догонова Марія Володимирівна.
 
Maryanna5 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна один з не багатьох лікарів, який може відповісти на всі питання, що цікавлять пацієнта. Уважна і чуйна, мені дуже пощастило, що вдалося знайти такого фахівця.
 
Бека Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіонал своєї справи і чудова людина! Спостерігаюся вже не перший рік і дуже задоволена.
 
Ds24 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
За рекомендаціями звернулася до Марії Володимирівни і, звісно, не скажу, що всі мої проблеми разом розв'язалися, але, тим не менш, роботою її задоволена більш ніж. Принаймні до інших фахівців поки що звертатися немає бажання.
 
mirra Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
До Догонової я потрапила на прийом абсолютно випадково. Зараз вважаю, що мені просто пощастило. Марія Володимирівна чудова ендокринологиня, допомогла мені швидко позбутися хвороби, яка турбувала мене майже півроку.
 
Багдана Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся кілька місяців у Марії Володимирівни, завдяки призначеному лікуванню нормалізувалися гормони, почуваюся на багато краще. Уважно розібралася в моїй проблемі. Раджу!
 
Тихон Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Проблеми зі щитоподібною залозою передалися мені у спадок. Я спостерігаюся у Марії Володимирівни. Вона призначила лікування, яке пройшло успішно. Зараз моя щитоподібна залоза в нормі. Раджу до неї звернутися!
 
Христина20 Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Бачу хороші відгуки про цього лікаря, дайте, будь ласка, координати.
 
Vardan Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертайтеся в клініку Лікаріум, записатися можна за телефонами - (096) 388-18-99, (095) 751-31-63, (093) 542-94-87.
 
Зигмунд1986 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідую доктора Догонову регулярно. Завдяки їй моя хвороба не прогресує.  Дуже рекомендую цю лікарку.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Лікар ендокринолог Одеса ціни (Лікар ендокринолог Одеса ціни)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: