Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Хороший флеболог Одеса (Хороший флеболог Одеса)
Хороший флеболог Одеса
АнтонінаЦ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший флеболог Одеса


Добрий день! Ніхто не звертався до флеболога в Одесі? Може порадите лікаря?
Буду вдячна за будь-які відгуки.
 
Kiwi3 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Від щирого серця хочу порекомендувати Залевського Дмитра Михайловича! Чудовий фахівець, уважний лікар. Ноги були в жахливому стані, а вже через місяць зникли шишки, почервоніння, свербіж. Ноги не впізнати!
 
Наїма Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
У липні 2021 року Дмитро Михайлович проводив мені процедуру видалення судинних зірочок на обох ногах. Лікар Залевський - грамотний, впевнений у своїх діях фахівець. Ставлення до пацієнта дуже тепле, страх перед процедурою минає з перших хвилин спілкування з лікарем. Під час процедури вкрай уважний до пацієнта. Рекомендую.
 
Голді Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Після 3-їх пологів варикоз на нозі посилився, стала соромитися одягати сукні, виглядало моторошно. Робила ЕВЛК у лікаря Чайки М.А., все пройшло успішно, нічого не боліло. Денис Олександрович дуже уважний лікар і справжній професіонал!
 
Зюганова Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Щиро рекомендую лікаря Чайку М.А. за його золоті руки, за те, що врятував від болю і нестерпних мук. Вилікувати варикоз можна і я в цьому переконалася, хоча спочатку й сумнівалася.
 
Алла758 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не тільки рада, що звернулася до Залевського Дмитра Михайловича, а й можу сказати, що рекомендую його на "кожному кроці", як одного з найкращих лікарів по венах. Варикоз він вилікував на 1-2-3. А що ще мені було треба? Лазером швиденько-швиденько, акуратно і майже не боляче прибрав цю капость, яка боліла, мучила, і мала вигляд хробака.
 
gorgia67 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
З венами давно мучилася, вирішила спробувати з ними щось зробити, тому й звернулася до Чайки М.А. Він приємний лікар, викликає прихильність до себе, ніякого негативу з його боку не відчула. Оглянув мене, сказав, що ситуація хоч і запущена, але рішення є. У підсумку я погодилася на склеротерапію і вже зі здоровими ногами повернулася додому. Ніяк не очікувала, що все буде так швидко і просто, інакше давно б уже прийшла, а не мучилася так довго.
 
Іполіта Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович - лікар від Бога, робота виконана ювелірна! Багато років не могла зважитися на операцію, боялася ускладнень, шрамів. Насправді процедура безболісна, і жодних шрамів! Усім, у кого проблеми з венами, раджу доктора Залевського.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка М.А. - приголомшливий фахівець, чуйний і чуйний лікар. Склеротерапію робить просто ідеально.
 
Славяна75 Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Три роки тому оперувалася у Дмитра Михайловича Залевського - чудовий, уважний лікар. З 17 років мучилася з варикозом, після операції забула про проблему. Щоб ви не шукали, залишаю його номер телефону - 0971039911.
 
QuinnAnna Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
З венами у мене вже давно були проблеми, але на будь-які заходи я зважилася тільки зараз і не шкодую, що моїм лікарем став саме Михайло Олександрович Чайка. У нього вмілі руки, інакше не вдалося б настільки професійно провести склерозування й отримати такий шикарний ефект. Залишаю його контакти - 0976447223.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Хороший флеболог Одеса (Хороший флеболог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: