Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Як знайти хорошого хіропрактика в Одесі (Як знайти хорошого хіропрактика в Одесі)
Як знайти хорошого хіропрактика в Одесі
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Як знайти хорошого хіропрактика в Одесі


Моє почтеніє! Ми хочемо знайти кваліфікованого хіропрактика.  Хто лікувався у такого фахівця і досяг бажаного результату, порадьте.
 
Dora21 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені також цікаво почути про такого фахівця, бо відвідувала багатьох, але результату не отримала.
 
Ава Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 238
Репутація: 0
Статус: Offline
Привабливо з'ясувати про мозковитого фахівця, який нарешті з'явився у нас в Одесі. У тому разі, якщо порадите, обов'язково запишуся.
 
Листик Повідомлення # 4
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Репутація: 0
Статус: Offline
А я знайшла такого супер професіонала, але він приймає тільки дорослих пацієнтів - це Забранський Владислав Володимирович. Чудовий професіонал своєї справи, раджу у нього лікуватися, він точно допомагає у вирішенні проблем зі здоров'ям.
 
Ждана Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Так точно, Владислав Володимирович шикарний лікар, допоміг при онімінні рук і ніг. Дуже йому вдячна і теж його раджу!
 
Розочка Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий фахівець. Звертався зі старими спортивними травмами. Владислав Володимирович відмінно розібрався, провів необхідні маніпуляції, прибрав блоки в шийному і грудному відділі. Приємно спілкується і добре робить свою справу. Вміє працювати зі спортсменами.
 
криска Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Керуючись особистим досвідом, можу висловити, що Владислав Забранський - найкращий фахівець у цій галузі.
 
Вичка Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, ви правильно розповіли Забранський В.В. винятковий лікар, який нам допоміг зі сколіозом 2 ступеня.
 
Дама Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович чудовий лікар, дуже позитивна людина і чарівний чоловік! Професіонал своєї справи! Відчувається, що людина любить свою роботу і виконує її із задоволенням! Дуже задоволена проведеною терапією.
 
Люся45 Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Забранський - це професіонал своєї справи. Лікар від Бога. Дуже його рекомендую.
 
Павла Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
Громадяни Одеси! Хочу потрапити до Забранського Владислава, можете залишити його контакти.
 
Огнеса Повідомлення # 12
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Ловіть відомості - Забранський Владислав Володимирович веде прийом за адресою Б. Хмельницького 49, особисті телефони 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Регіна Повідомлення # 13
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу обґрунтувати, що Владислав Володимирович Забранський найкращий лікар у місті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Як знайти хорошого хіропрактика в Одесі (Як знайти хорошого хіропрактика в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: