Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Найкращий фітотерапевт Одеса (Найкращий фітотерапевт Одеса)
Найкращий фітотерапевт Одеса
Пончик Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий фітотерапевт Одеса
 


Добрий день! Шукаю фітотерапевта для лікування панкреатиту, оскільки медикаментозне лікування не дає результатів. Можете порекомендувати відповідного фахівця?
 
Mia4519 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Пончик, фітотерапія здавалася мені м'яким і безпечним способом лікування, але мій досвід не підтвердив це. Результати виявилися негативними.
 
Heather Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування у фітотерапевта було моєю останньою надією на одужання, але, на жаль, воно не принесло результатів.
 
Клавдія Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Вітаю! Я хочу поділитися своїм досвідом із фітотерапевтом Світланою Володимирівною Горєвою. Її рецепти дійсно працюють! Мені допомогли впоратися з безсонням і гастритом.
 
Аркадія Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, я теж ходила до Світлани Володимирівни. Вона призначила мені чай із меліси та шавлії, і мої нерви нарешті заспокоїлися. Дуже рекомендую!
 
Констанція Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт, друзі! Я звернулася до Світлани Володимирівни з проблемами зі шлунком. Її рецепти на основі ромашки та меліси справді допомогли мені. Біль більше не мучить.
 
Smirnoff Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хотів би підтвердити, що Світлана Володимирівна чудовий фітотерапевт. Вона допомогла мені з алергією на пилок за допомогою трав'яних чаїв. Дякую їй велике!
 
Дубровіна Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Я пішла до Світлани Володимирівни, коли зіткнулася з постійними головними болями. Вона підібрала для мене трав'яні чаї, і головні болі зникли. Дуже задоволена результатами!
 
Всеслава Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Я навіть не могла подумати, що можу позбутися стресу за допомогою фітотерапії, але Світлана Володимирівна знайшла для мене ідеальне рішення. Я почуваюся набагато спокійнішою та врівноваженішою.
 
shevchuk5 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Загалом, я рекомендую Світлану Володимирівну Горєву як видатного фітотерапевта. Її знання та досвід справді допомогли мені покращити якість життя.
 
Іполіта Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Я отримав позитивні лікування у Світлани Володимирівни Горєвої. Я впевнений, що вона може допомогти й іншим, які шукали альтернативні методи лікування.
 
Bahram Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте! Моя подруга хоче спробувати фітотерапію у Горєвої С.В. Як вона може записатися на прийом і дізнатися про його методики лікування?
 
Smirnoff Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана Володимирівна готова відповісти на ваші запитання і проконсультувати вас онлайн, зателефонуйте за номером 0934389010.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Найкращий фітотерапевт Одеса (Найкращий фітотерапевт Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: