Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальна терапія Одеса ціна (Мануальна терапія Одеса ціна)
Мануальна терапія Одеса ціна
Alexxx Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальна терапія Одеса ціна


Доброго дня форумчанам. Хотів поцікавитися, яка ціна на мануальну терапію в Одесі? Кого можете порекомендувати з позиції ціна і якість лікування? Звертався востаннє до мануальних терапевтів років 5 тому, тому зовсім не в темі.
 
Dimitrii Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Ціни послуг мануальних терапевтів в Одесі сильно варіюються. Найдорожчі фахівці Жак Тома і доктор Гран - у них ціна сеансу доходить до 100 у.о., дешевше за них Фармагей - 50 у.о. сеанс, потім ідуть Коробейніков, Березовський, Унанови - 400 гривень сеанс. Бондарєв - 300 гривень сеанс. Зі знаменитих і хороших фахівців рекомендую Забранського Владислава Володимировича - 200 гривень сеанс коштував пів року тому. У всіх вище зазначених фахівців, крім Забранського і Фармагея, ні в кого немає масажу. А яка мануальна терапія без розігріву і розслаблення м'язів?! Фармагей уже старіє і втратив нюх, бере пацієнтів без знімків, кажуть у нього багато травм пацієнтів. Щодо Забранського, бере тільки зі знімками КТ або МРТ, тому і травм немає, і лікування не пальцем у небо. Я у нього пролікувався пів року тому, попередньо обійшов усіх вище зазначених фахівців. Ніхто не міг зняти біль і мучився десь пів року, поки за рекомендацією знайомих не потрапив до Владислава. Він мене за сеансів 5 поставив на ноги. Загалом, пройшов у нього 10 сеансів, через день. Рекомендую відразу до нього.
 
Alexxx Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Прошу детальніше розповісти де приймає і дати контактні дані Забранського Владислава! Ціна на мануальну терапію в нього не велика, тому принаймні спробувати можна.
 
Dimitrii Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Детальніше. Забранський Владислав Володимирович. Молодий фахівець, вік приблизно 30 років. Працював у 10-ій лікарні роки 3, на сьогоднішній день вже близько 4-х років практикує у себе вдома. Приймає за адресою: Одеса, вулиця Богдана Хмельницького, номер начебто 49 (на візитці не вказано, а номер будинку точно не пам'ятаю). Сеанс у нього не тільки мануальна терапія, а й масаж. Приблизно 20-25 хвилин масаж і 20-25 хвилин мануальна терапія. Як я вже вище написав, лікує курсом із 10-ти сеансів. Номери телефонів: 048-7010704, 050-9935792, 067-7844314, 063-4877825.
Начебто все написав.
 
Alexxx Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, велике спасибі за рекомендацію. Запишуся до нього на сеанс і напишу відгук.
 
Ірусик Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Коробейников, Унанов, Березовський і Бондарєв - не рекомендую. Була у всіх чотирьох, фахівці ніякі. Націлені тільки на заробіток грошей. Ось теж хочу до Забранського Владислава потрапити.
 
Alexxx Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Пишу як і обіцяв. Був на першому сеансі, дійсно жодного разу мене так не опрацьовували, і масаж, і мануальна терапія. Мені дуже сподобалися відчуття. Таке відчуття, що відразу біль відпустив. Пройду в нього курс і напишу.
 
Arina Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Була у Фармагея, на знімок МРТ навіть не дивився. Похрустів і все. Стало тільки гірше мені. Пішла до Забранського Владислава, він подивився знімки, сказав, що в мене протипоказання до мануальної терапії. Не можна було Фармагею мені робити мануальну терапію, а то є варіант залишити інвалідом. Відправив до свого невролога. Зараз лікуюся в невролога медикаментозно. Ніколи не йдіть до фахівця, який не дивиться знімки, сильно ризикуєте своїм здоров'ям. Забранському ж спасибі, що не захотів ризикувати моїм здоров'ям, а не як Фармагей, який за гроші робить усе.
Щоправда, зі зміною курсу Фармагей бере не 50 у.о., а 700 гривень за сеанс.
 
Tor Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Майже всіх згаданих лікарів мануальників я пройшов. Вибір фахівців у нашому місті не дуже. Вилікував мене зміг Владислав Забранський, всі інші брали тільки гроші. Він за перший сеанс зняв відсотків 70 больових відчуттів, водночас усі інші мануальні терапевти ні чим взагалі не змогли допомогти. Після курсу лікування у Владислава Володимировича забув про болі в спині. Раз на рік ходжу до нього на курс мануальної терапії та масажу.
 
Alexxx Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшов я курс лікування з 10-ти сеансів у Забранського Владислава Володимировича і залишаю відгук як і обіцяв. Спеціаліст він, звісно, хоч і молодий, але дуже класний. Такої техніки масажу і мануальної терапії я ніколи не бачив. Він працює не стандартно, 5-10 хрускотів і все, він хвилин 25 робить масаж і хвилин 20 крутить і розтягує в різні боки, відновлює рухливість не тільки хребта, а й навіть ноги і руки. Після лікування в нього я начебто помолодшав, у мене з'явилася рухливість скрізь і я начебто на шарнірах. Дуже йому вдячний. Усім дякую за відгуки.

Тему можна закривати
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальна терапія Одеса ціна (Мануальна терапія Одеса ціна)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: