Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Найкращий мануальний терапевт Одеси (Найкращий мануальний терапевт Одеси)
Найкращий мануальний терапевт Одеси
Євдоха Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий мануальний терапевт Одеси


Подивилася багато реклами, не можу вирішити, до якого мануального терапевта краще піти. Напишіть ваші відгуки про хороших і поганих мануальних терапевтів?
 
Андреа Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не раджу відвідувати мануального терапевта Бойченюк Лілію Валентинівну.  Ефекту від лікування не було.
 
Гайя Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Не рекомендую до відвідування таких фахівців - Коробейников Юрій Зіновійович, Березовський Станіслав Михайлович, Мавров Валентин Степанович, Бондарєв Ігор Іванович, Фармагей Григорій Іванович. Ідіть відразу до Забранського В.В., це буде найкращий варіант.
 
Бекка Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж можу рекомендувати Забранського Владислава, хороший мануальник виправить усе, що зможе.
 
Цезарь Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Не рекомендую до відвідування Єсипенка В.С. і Петренка Ю.В. - розводять на гроші, про лікування навіть не йдеться.
 
Бетті Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
А я можу залишити негативний відгук про Олексія Петровича Білаша, йому більше підходить робота масажистом, але не мануальним терапевтом. А найкращий мануальщик на мій погляд - це Забранський Владислав Володимирович.
 
Грейс Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Була у Перевознюка Віктора Григоровича, після 5 сеансу не могла встати з ліжка, довелося звертатися до інших фахівців.
 
Сірі Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені сильно нашкодив Каробейніков, під час сеансу я відчула хрускіт і сильний біль, від якого запаморочилася голова. Дякую Забранському Владиславу Володимировичу, що зміг відновити мою спину, рекомендую його!
 
Гарне Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть контактні дані Владислава Забранського?
 
Бетті Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
048 7010704, 063 4877825, 067 7844314, 050 9935792 - Забранський Владислав Володимирович
 
Інес Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрапила за рекомендацією до мануального терапевта Шагане, враження залишилися негативні, результат - нульовий. Якби мені потрібен був масажист, я б звернулася до масажиста, а не до мануального терапевта. Не раджу відвідувати цього лікаря!
 
Голді Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
З усіх вищевказаних фахівців, можу виділити тільки Забранського Владислава Володимировича, грамотного молодого фахівця!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Найкращий мануальний терапевт Одеси (Найкращий мануальний терапевт Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: