Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лихачова Лариса Одеса відгуки (Лихачова Лариса Одеса відгуки)
Лихачова Лариса Одеса відгуки
Єва25 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Лихачова Лариса Одеса відгуки


Дівчата, хто лікувався від безпліддя у Лихачової Лариси, залиште свій відгук. Допомогла вона вам?
 
Анжела38 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороша лікарка, уважна лікарка, все розповість що зроблено, мені особисто виправила помилки попередньої лікарки Журавльової В.А., тепер звертатимуся тільки до Лариси Євгенівни!
 
Лапуля Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Не вірю своєму щастю, що мені порекомендували Лихачову Ларису. Просто краще не буває, професіонал з великої літери і дуже душевна, добра, чуйна жінка. Все дуже докладно описала, розповіла і написала, все чітко і по справі.  Рекомендую!
 
ДіанаК Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки таким лікарям трапляється диво на цій землі! Ми дуже довго боролися стати батьками, які тільки клініки в Одесі не відвідували, все було марно, поки я дивом не опинилася на прийомі у цього прекрасного доктора Ліхачової, і зараз ми щасливі батьки прекрасної донечки!
 
Шарлотта Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - грамотний фахівець і хороша людина, не тільки дасть правильні рекомендації щодо лікування, а й завжди підтримає, відповість на всі запитання, її професіоналізм і турбота про кожну свою пацієнтку приносить тільки позитивний результат! Дівчатка, хто вибирає до кого звернутися, не втрачайте дорогоцінний час, біжіть до Лариси Євгенівни на прийом!
 
Ніла Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Є такі лікарі, після відвідування яких відчуваєш прилив сил і віру, що у тебе все добре. Ось таким лікарем є Лихачова Лариса Євгенівна. Вона не дасть опустити руки і зробить все, що від неї залежить і навіть трішечки більше, щоб ви прийшли до своєї мети. Грамотний фахівець, ніяких зайвих призначень і тепло в очах! вдячна Ларисі Євгенівні, за моє маленьке сопуче щастя під боком!
 
Ждана Повідомлення # 7
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася з проблемою безпліддя, Лариса Євгенівна дала чіткі інструкції, були проведені процедури і здані аналізи в найкоротші терміни, ми дізналися, що скоро станемо батьками.  Лариса Євгенівна - лікар з великої літери!
 
Яда Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна професіонал своєї справи. Дуже грамотна, все доступно розповість. Довгий час я не могла завагітніти, Лариса Євгенівна поставилася до мене дуже уважно, призначила потрібні обстеження, нічого зайвого. У підсумку все пройшло успішно, мені вдалося завагітніти.  До неї спостерігалася і лікувалася у Морозової О. В. Два рази був викидень. Рекомендую Ларису Євгенівну - чудовий гінеколог!
 
Ірида Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 157
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися до Лариси Лихачової?
 
Ніла Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Номери телефонів адміністратора клініки: 094-917-34-22, 098-761-01-28
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, що це за клініка і де вона розташована?
 
Анжела38 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Це клініка "Лікаріум", що розташована на Французькому бульварі 60, це територія колишнього санаторію "Росія".
 
Афа Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже сподобалася лікарка-гінекологиня Ліхачова Л.Є. Приємна і легка людина у спілкуванні. Вислухає проблему. Усе детально розповість. Грамотний фахівець. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лихачова Лариса Одеса відгуки (Лихачова Лариса Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: