Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Кінезіолог Одеса (Кінезіолог Одеса)
Кінезіолог Одеса
Ніна22 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Кінезіолог Одеса

Хто стикався з кінезіологами? Реально виліковують? Які відгуки можете залишити? До кого краще звернутися?
 
поліна35 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
У доньки сильний сколіоз із дитинства, зараз займаємося кінезіотерапією, дуже допомагає підтримувати хребет. Ходимо 1-2 рази на рік курсами.  Курс проходимо у Забранського, з усіх кінезіологів, я вважаю його найкращим і вам рекомендую!
 
Svyatoslava000 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене абсолютно "відключалася" нога, у тазостегновому суглобі й колінному, ніяке лікування не допомагало, ледве ходила, ногу підволакувала, пройшла три курси з перервами у Владислава Володимировича, зараз не просто ходжу, а бігаю. Раз на рік обов'язково проходжу курс.
 
Sunflower7 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене був частковий розрив сухожилля правого плеча. Мучилася роки три.  Невролог відправив мене на кінезіотерапію до Забранського.  Можу сказати, що мені це лікування допомогло. І дуже рекомендую звернутися до цього фахівця!
 
Дяків Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
У Владислава Володимировича підхід дуже відрізняється від кінезіологів Семашка, Грапчевої, Петровського. Він лікує не те місце, де болить, а причину болю. Приймає тільки зі знімками МРТ, для того щоб не нашкодити вам.
 
Воронов Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертався з приводу ниючого болю в грудному відділі хребта. Проблема застаріла, ще з молодості. Уже не сподівалася на допомогу лікарів, проте призначене лікування і дані лікарем рекомендації значно поліпшили мій стан. Рекомендую!
 
Фома Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Один із найкращих кінезіологів Одеси. Понад 5-ть років сильно хворів, травми спини тощо. - проходив курс у Семашка, Сагая, Кірдогло. Але позитивні зрушення почалися тільки після лікування у Владислава Забранського.
 
Bahram Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна потрапити до Владислава Забранського?
 
Sunflower7 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте і домовляйтеся - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Яринка Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Де територіально він приймає?
 
Svyatoslava000 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
На Богдана Хмельницького 49.
 
ІтанНовгородцев Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Часом ми не уявляємо, що в нашому організмі відбувається, що на нас погано впливає, навіть не завжди можна відповісти на запитання, що турбує, але саме під час кінезіології, тіло саме дає відповіді та відгукується. дуже рекомендую спробувати цю методику в умілих руках доктора Забранського!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Кінезіолог Одеса (Кінезіолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: