Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальщик Одеса Слобідка (Мануальщик Одеса Слобідка)
Мануальщик Одеса Слобідка
Levitskaya9 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальщик Одеса Слобідка


У мене болить у лівому боці - пішла до кардіолога, думала, що це серце.  Кардіолог сказав, що з серцем усе добре, а зі спиною погано, порадив іти до мануальника. Можете підказати хорошого мануальника в районі Слобідки.
 
Картер Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Владислава Забранського! Я потрапила до чудесного лікаря, у якого золоті руки, за 6 сеансів лікар повернув мене до нормального життя, без болю, без обмежень.  Тепер я почуваюся повноцінною людиною.
 
Нінел Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Владислава Забранського вперше за рекомендацією. За курс відвідування зникли всі симптоми шийного остеохондрозу. Лікар дуже уважний, розуміючий, професіонал своєї справи. Після прийому відчуття фізичного і психологічного розслаблення. Рекомендую!
 
Нонна Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - професіонал своєї справи. Хороший як фахівець і як людина. Дуже ввічливий і приємний у спілкуванні. Допоміг мені з двома протрузіями і грижею. Болі почали зникати з 1-го ж сеансу. До кінця курсу про свої проблеми я забула і це мене дуже потішило, оскільки спочатку була налаштована скептично. Рекомендую на всі 100%.
 
Shwez Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Вирішила звернутися до мануального терапевта з періодичними болями в ділянці шиї та передпліччя. Уже після першого візиту до Владислава Забранського стало значно легше.  Цей лікар націлений націлений на реальну допомогу пацієнту, не призначає більше, ніж потрібно, уважний, акуратний, все докладно і цікаво пояснює, та й просто приємна людина.
 
Октавія Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Була приємно здивована, коли зрозуміла, що робота цього лікаря спрямована не на викачування грошей із пацієнта, а на те, щоб справді допомогти людині знайти здоров'я.  Владислав Володимирович приголомшливий фахівець. Я про мануальну терапію раніше навіть не знала, якось не цікавилася, а коли спину прихопило, довелося шукати інформацію, лікарів. Потрапила до нього і вже після кількох сеансів відчула полегшення.  Рекомендую!
 
Олімпія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Я ходжу до нього вже понад два роки. У мене сколіоз із дитинства.  Царенко і Борисенко одразу відправляли на операцію, а він узявся за моє лікування. Видно колосальний прогрес порівняно з тим, що було і що є зараз.  Доктор Забранський справжній фахівець своєї справи, зацікавлений у допомозі пацієнтам!
 
Аксаков Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть де він приймає і вартість прийому?
 
Нонна Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович приймає за адресою Б. Хмельницького 49. Вартість сеансу 600 грн.
 
Мстислава Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна з ним зв'язатися?
 
Картер Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
048 701 07 04, 067 784 43 14, 063 487 78 25, 050 993 57 92 - Владислав Володимирович.
 
Павла789 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - чудовий лікар із золотими руками. Завдяки його сеансам біль пішов, і я можу повернутися до нормального ритму життя і спорту.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальщик Одеса Слобідка (Мануальщик Одеса Слобідка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: