Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса відгуки (Гінеколог Одеса відгуки)
Гінеколог Одеса відгуки
Лорен Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Одеса відгуки


Підкажіть хорошого гінеколога-ендокринолога в Одесі?
 
дара Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Я лікувалася у Лихачової Лариси Євгенівни і залишилася задоволена.  Лариса Євгенівна - чудовий гінеколог-ендокринолог. Призначила і провела мені правильне лікування, коли інші лікарі, як Журавльова В.А., Циганенко Ю.Л., лише пропонували спостереження за хворобою. Завдяки її тактиці та знанням у своїй справі я позбулася проблеми, яка не давала мені спокійно жити.
 
Ка20 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся в Ольги Опанасівни Міщенко впродовж кількох років, чудовий лікар, дуже грамотний і компетентний. Спокійно можна довіритися і бути впевненим у результаті. Раджу всім. Ольга Опанасівна завжди доступно і просто все пояснює. Завдяки їй я змогла вилікуватися від запального процесу, на який страждала кілька років і довго безуспішно лікувалася.
 
handsomeee Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Отримала якісну медичну допомогу, тому залишаю свій відгук. Із сильними болями звернулася до гінеколога Лихачової Лариси Євгенівни. Вона дуже акуратно провела огляд, опитала щодо скарг. Після діагностики виявила запальний процес. Лікування я вирішила проводити під її наглядом. Через кілька тижнів усі болі минули, почуваюся здоровою. Я дуже задоволена, що потрапила в руки до професіонала.
 
Симха Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна Ларисі Євгенівні за моє одужання! Лікар компетентна, уважна, тактовна. На огляді призначила необхідні аналізи. Після обстеження я записалася на курс лікування. Зараз мене абсолютно нічого не турбує. Тепер спостерігаюся тільки в Лариси Євгенівни і рекомендую її.
 
Біргіт Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Сувора лікарка, якщо не дотримуєшся рекомендацій, і водночас дуже чуйна і приємна людина. Ходжу тільки до неї, після незліченної кількості лікарів - Крючкова М.М., Циганенко Ю.Л., Чабаненко І.В.. Лариса Євгенівна завжди говорить прямо, пояснює науковою мовою і простою для більш чіткого розуміння. Дає цінні рекомендації. Добре лікує.
 
Marinett87 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктора гінеколога-ендокринолога вибрала за рекомендаціями знайомих лікарів. Хочу сказати добрі слова про професіоналізм і людський підхід Ольги Опанасівни Міщенко. У такій делікатній сфері довіряєшся тільки найдосвідченішим і найпрофесійнішим фахівцям. На прийомі у Ольги Опанасівни я дійсно відчувала довірчу атмосферу. Буду з питань жіночого здоров'я спостерігатися тільки у нього.
 
леночкаа Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися контактні дані Лариси Євгенівни і де вона приймає?
 
Біргіт Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна приймає в клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60.  Контактний телефон - 0634975942.
 
Айлін Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна на прийом записатися до Ольги Опанасівни?
 
handsomeee Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте в клініку Лікаріум і записуйтеся - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
LittleZhanna Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені б хотілося порекомендувати жінкам цього прекрасного гінеколога, якого я вважаю найкращим фахівцем у нашому місті. Ольга Опанасівна справжній спец у гінекології, з повагою ставиться і до своєї роботи, яку видно любить, а головне, до своїх пацієнтів. Дуже уважна і чуйна жінка, зосереджена на проблемі пацієнтки і чує її, розуміє! Це дуже цінна, можна сказати "золота" якість у людях. Ставлення сумлінне, для неї на першому місці здоров'я жінки.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса відгуки (Гінеколог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: