Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Колосов Олександр Миколайович відгуки (Колосов Олександр Миколайович відгуки)
Колосов Олександр Миколайович відгуки
Ніла Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов Олександр Миколайович відгуки


Часті позиви до сечовипускання, шукаю хорошого уролога, знайомі рекомендують звернутися до Колосова О.М. Хочу почути вашу думку про цього лікаря.
 
Max_6 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Це найкращий лікар, якого я зустрічав! 4 роки лікарі не могли поставити мені точний діагноз, призначали купу аналізів та антибіотиків, які згодом не допомагали!  Провів якісну діагностику, призначив лікування, результат від якого я відчув уже на другий день! Тепер я рекомендую усім Олександра Миколайовича, адже він, справді, абсолютний професіонал і лікар з великої літери!
 
Anwar Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, почалися сильні болі в боці, звернувся до Олександра Миколайовича. Він швидко і професійно діагностував вихід каменя з нирки, призначив лікування, і через день камінь вийшов. Всіляко рекомендую цього лікаря!
 
Еузебіо Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Досвідчений, професійний лікар, який виявив і усунув усі проблеми порушення ерекції медикаментозним методом. Також зазначу, що Олександр Миколайович - дуже уважна і співчутлива людина, яка співпереживає до кожного пацієнта.
 
PchelkaMaya Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Олександра Миколайовича, коли безуспішно намагалася вилікувати рецидивуючий цистит кілька місяців у іншого фахівця. Лікар призначив необхідні дослідження, під час чого було виявлено проблему, яка вимагала посиленого лікування.  Про ефективність виписаної терапії можу сказати вже, він дуже добре допомагає!
 
Астра1979 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулися за рекомендацією знайомих. Не пошкодували! Той випадок, коли лікар раціонально діагностує захворювання на підставі декількох УЗД, а не за допомогою Siri. Доступно і зрозуміло пояснює нюанси і перспективи захворювання. Коротше, я в захопленні!
 
Горбань Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю приєднуюся до позитивної думки людей, дуже уважне ставлення до пацієнта. Такого уролога знайти велика удача, хто хворіє на хронічний простатит той мене зрозуміє. Отримав схему лікування з дуже детальними роз'ясненнями як лікуватися. Рекомендую!
 
Фома Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Я особисто звертався до лікаря. Хто хоче реального лікування, то до Олександра Миколайовича записуйтеся, не пошкодуєте! Дуже ретельно професійно підходить до будь-якої проблеми.
 
klim7 Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Хто знає телефон Олександра Миколайовича, скиньте будь ласка?
 
PchelkaMaya Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
З моїми найкращими рекомендаціями - 0967424737.
 
Ruslan78 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий лікар з усіх, що є, всім його рекомендую. У свій час ходив до різних, бувало не могли вилікувати, а цей док, що чарівник, п'ять років до нього ходжу, і будь-яку проблему вирішить!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Колосов Олександр Миколайович відгуки (Колосов Олександр Миколайович відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: