Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Досвідчені психоаналітики в Одесі (Досвідчені психоаналітики в Одесі)
Досвідчені психоаналітики в Одесі
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Досвідчені психоаналітики в Одесі


Доброго часу доби всім! У сім'ї сина трапилася непередбачена життєва ситуація. Потрібна консультація грамотного психоаналітика, порадьте, будь ласка.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж заманливо почути про такого фахівця, бо відвідувала багатьох, але результату не вдалося домогтися.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Заманливо прочитати про мозкоподібного фахівця, який нарешті з'явився у нас у місті. За умови, якщо направите, обов'язково звернуся.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я зустріла таких суперпрофесіоналів - це Гончарова Тетяна Сергіївна та Ян Леонідович Козлов. Знаючі професіонали своєї справи, рекомендую до них звернутися, вони точно посприяють у вирішенні проблем.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася до Тетяни Сергіївни з питання, яке довгий час мене турбувало. Вирішення питання виявилося настільки очевидним, але самостійно я не змогла зрозуміти, в якому напрямку потрібно працювати. Про лікаря скажу таке: вона професіонал у своїй справі. Швидко і чітко було виявлено проблему, дано правильні напрямки виходу з ситуації, що склалася. Тактовно, ненав'язливо, головне ефективно.
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший фахівець Козлов Ян. До цього вже неодноразово був на консультаціях у інших психологів, які суворо дотримувалися своєї обраної схеми, не прислухаючись до того, як впливає на мене лікування. Ян Леонідович, повністю і детально пояснив причину захворювання, призначив комплексне лікування. Рекомендую цього фахівця! Дуже радий, що все ще є лікарі, для яких пацієнт на першому місці.
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Я радий, що побував на консультації саме у Гончарової Т.С. Її уважне ставлення та позитивний настрій позитивним чином впливають на пацієнта. Я повністю довіряю цьому психологу.
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячна і вдячна Яну Леонідовичу. Свого часу він допоміг мені повернутися до життя, повірити в себе і в тих, хто мене оточує, а головне, він допоміг мені знайти себе. Якщо комусь потрібна допомога, рекомендую. Прекрасний фахівець.
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна надала мені "екстрену" психологічну допомогу у важкий період, допомогла зазирнути в глибину проблеми і вирішити її.
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий фахівець Козлов Ян Леонідович. Моя проблема вирішена, навіть не знаю, як я б впорався власними силами. Якщо хто шукає допомоги, дуже рекомендую!
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Громадяни Одеси! Хочу звернутися до Гончарової Т.С. або Козлова Я.Л., можете написати їхні контакти.
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов Я.Л. веде прийом у клініці "Лікаріум" на Генуезькій 1/2 , зателефонувати йому можете за особистим телефоном - 093 572 73 87.
 
Люція Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через месенджери за телефоном - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Досвідчені психоаналітики в Одесі (Досвідчені психоаналітики в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: