Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Консультація уролога Одеса (Консультація уролога Одеса)
Консультація уролога Одеса
Леоніла Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Консультація уролога Одеса


Порадьте уролога. Що б лікар був хороший і реально вирішував проблему.
 
Lilnas Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
З найкращих можу порекомендувати Колосова з МКЛ №10, це той лікар, який зможе вам допомогти.
 
Ruslan78 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Істинний лікар - це Колосов О.М.! Допоміг вирішити низку проблем у родині! Шалено раді, що є ще такі люди, як Олександр Миколайович, і що нам пощастило до нього потрапити! Його компетентність і людяність, а також різнобічний підхід до проблеми захоплюють! Хочеться, щоб лікарі всі були такими, так може і хворіли б ми менше.
 
Allright Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Уролог від Бога, більше сказати нічого! Відмінний фахівець, дуже ввічливий, делікатний і ввічливий. Золоті руки! Уважний до скарг, оглядає прискіпливо, як годиться, відразу відчувається - справжній лікар.
 
Kover59 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Уважне ставлення, доктор Колосов вибирає оптимальний спосіб лікування, все пояснює, підтримує. Це просто добра людина і висококласний фахівець. На таких лікарях тримається медицина.
 
Max_6 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович прискіпливо уточнює анамнез і поточну симптоматику. Акуратно призначає препарати, надаючи вибір серед аналогів і детально інформуючи про їхні особливості. Видозмінює лікування відповідно до динаміки захворювання. Його підхід до вибору терапії в моєму випадку дозволив швидко полегшити стан, а згодом вийти на бажаний рівень здоров'я та підтримувати його за допомогою отриманих рекомендацій.
 
Ed1k Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий лікар Олександр Миколайович, який тільки траплявся мені в житті (а було їх чимало). Завжди серйозний, ввічливий і уважний. Завжди вислухає і допоможе.
 
Zakhar Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Позитивний відгук. Лікар дуже хороший. Чоловік задоволений цим фахівцем. Спостерігається в Олександра Колосова вже не перший рік.
 
AnNna Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте номер телефону цього уролога?
 
Darwin Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов Олександр Миколайович, приймає в 10-й лікарні, Малиновського 61, контактний телефон 0967424737
 
Collapse Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячний за відгуки, такого потрібного фахівця!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Консультація уролога Одеса (Консультація уролога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: