Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Відгуки аритмологів Одеси (Відгуки аритмологів Одеси)
Відгуки аритмологів Одеси
Емін Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки аритмологів Одеси
 


Дорогі форумчани, потрібна порада щодо вибору аритмолога. Якщо ви знаєте надійного фахівця в Одесі, підкажіть, будь ласка.
 
ФомаІванов Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Шукала аритмолога, який міг би дати мені ясні та професійні відповіді на мої запитання про серцеві аритмії. На жаль, жоден з лікарів, з якими я спілкувалася, не задовольнив мої очікування.
 
Грейс Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Сподівалася знайти аритмолога, який зможе надати мені компетентну допомогу, але мої очікування не виправдалися. Лікарі, з якими я спілкувалася, не показали себе як професіонали у своїй галузі.
 
Кирила Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Складно було знайти лікаря, який настільки глибоко розуміється на аритмії, як Сергій Володимирович Павлов. Завдяки його експертній оцінці та увазі до моїх симптомів, мою серцеву проблему нарешті було виявлено та вирішено.
 
Іпатія Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Репутація: 0
Статус: Offline
Довгі роки мучилася від постійних аритмій. Зустріч із лікарем Павловим С.В. стала переломною точкою. Він не тільки правильно діагностував мою проблему, а й роз'яснив усі нюанси лікування.
 
Дружиніна Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Складно описати, якою важливою є роль Павлова Сергія Володимировича в моєму житті. Його точні діагнози та оптимальні рішення роблять його незамінним фахівцем.
 
Ruslan78 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
За роки пошуків і лікування, Павлов Сергій Володимирович був єдиним, хто по-справжньому вирішив мої проблеми з аритмією. Я вдячна йому за його унікальний талант - знаходити шляхи до одужання.
 
ІринаКазакова Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на межі відчаю через свою аритмію, але завдяки доктору Павлову, я знову почуваюся впевнено.
 
shevchuk5 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Сергій Володимирович - людина, якій можна довірити своє серце буквально і фігурально. Він не тільки компетентний, а й щиро зацікавлений у вашому одужанні.
 
Всеслава Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя боротьба з аритмією привела мене до лікаря Павлова, і це було найвдаліше рішення. Він знайшов відповідне лікування, яке дало результати.
 
Аркадій1997 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
З самого першого візиту до Сергія Володимировича я відчула, що перебуваю в дбайливих руках. Мій пошук нарешті завершився успіхом!
 
малвіна Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете залишити контакти Сергія Володимировича?
 
ІринаКазакова Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Особистого телефону Сергія Володимировича у мене немає, але є контактні телефони клініки Лікаріум, де він приймає - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Відгуки аритмологів Одеси (Відгуки аритмологів Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: