Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог Одеса ціни (Уролог Одеса ціни)
Уролог Одеса ціни
Азарій Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Уролог Одеса ціни


Можете порекомендувати мені саме грамотного уролога, існують якісь урологічні проблеми, які потрібно терміново вирішити.
 
Білояр Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу вам порекомендувати уролога Колосова Олександра Миколайовича з міської клінічної лікарні №10.  Для мене це найкращий лікар на світі! Дуже тактовний, грамотний, зрозумів і розв'язав мою проблему без зайвих запитань, тільки у справі!
 
BeckyJ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Також відвідував уролога Колосова, залишився задоволений його професіоналізмом. Все зрозуміло, все чесно без якихось накруток. Повірте мені є з чим порівняти. Тепер тільки до Олександра Миколайовича.
 
Igor2001 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович став третім лікарем, до якого я вирішив звернутися. І він, на відміну від попередніх, комплексно і доступно пояснив, з якою проблемою я маю справу, які шляхи вирішення є, розповівши про плюси і мінуси кожного. Лікування принесло чудовий результат.
 
Aisun5 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович дуже ввічливий, контактний. Говорив усе ясно і доступно. Призначив усі необхідні аналізи та обстеження. Лікування допомогло. Уролог Колосов сподобався - буду звертатися до нього, дуже рекомендую, розумний хлопець.
 
Zubkov Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
З Олександром Миколайовичем співпрацюю вже давно, з будь-яких делікатних питань звертаюся тільки до нього, востаннє приходив із дискомфортом у ділянці паху, здав аналізи, отримав план лікування. Після курсу і повторної здачі аналізів, все нормалізувалося. Відмінний фахівець, який знає свою справу!
 
Грін Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертаюся до Олександра Миколайовича не перший рік, а якщо точніше, то ходжу тільки до нього. Відмінний лікар, який знає свою справу.
 
Аксаков Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Відчувається професіоналізм. Олександр Миколайович швидко припустив причини проблем, взяв необхідні аналізи і на їх підставі створив план лікування, який виявився ефективним.  Дуже вдячний йому і вам раджу!
 
Германн Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Не перший рік профілактично спостерігаюся у Колосова О.М. Усі наявні проблеми вирішилися завдяки його рекомендаціям і лікуванню. Зараз тільки профілактика і щорічні огляди. Олександр Миколайович дуже делікатний і як людина, і як професіонал. А делікатність до біса потрібна якість для лікарів його спеціальності, вкрай рекомендую.
 
CryX7 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Був у Олександра Миколайовича Колосова з проблемою простатит. Було проведено всі аналізи на місці, за результатами призначено лікування. Усе допомогло. Ефект відчув за кілька днів.
 
Зигмунд1986 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Залиште телефончик, хочу звернутися.
 
Zubkov Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте - 0967424737, 10-а лікарня на Малиновського 61.
 
Nickolas00 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший і чуйний лікар, який увійде в будь-яке становище, і завжди відповість, і роз'яснить усі моменти.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог Одеса ціни (Уролог Одеса ціни)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: