Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Сергій Володимирович Павлов Одеса відгуки (Сергій Володимирович Павлов Одеса відгуки)
Сергій Володимирович Павлов Одеса відгуки
Мілана Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Сергій Володимирович Павлов Одеса відгуки


Здраствуйте! Почало турбувати серце, шукаю грамотного кардіолога. Знайомі настійно рекомендують Павлова Сергія Володимировича, як найкращого кардіолога в Одесі. Що можете сказати про цього лікаря?
 
Gloria09 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Він - найкращий кардіолог, якого мені доводилося зустрічати на своєму шляху. Лікар і людина з великої літери! На прийомі дуже уважно вислухав, дав рекомендації, детально роз'яснив план лікування. Побільше б таких!
 
сабінянка Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на консультації у Сергія Володимировича! Чудовий лікар! Грамотний, уважний, вдумливий. Пацієнта слухає уважно, ставить запитання, всі аналізи переглядає уважно, якщо щось незрозуміло пояснює. Працює не заради галочки, а дійсно для людей. Дуже вдячна йому за всі поради та рекомендації.
 
Anwar Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Уперше зустріла дуже грамотного лікаря. Не тільки в питаннях кардіології та лікування аритмій. Сергій Володимирович розібрався з іншими проблемами, які мене багато років турбували. Призначив додаткові обстеження і виявив, що причина аритмії в неправильній роботі шлунково-кишкового тракту. Тепер я успішно лікуюся.
 
Alikhan Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Багато років мучилася від високого тиску. Проходила обстеження, лікарів, нічого особливо не допомагало. Після призначеного лікування лікарем Павловим я хоч нарешті зрозуміла, що таке життя без головного болю, високого тиску і задишки. Низький уклін цьому лікарю!
 
Ds24 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Сергій Володимирович Павлов - лікар від бога, завжди тактовний, уважний, терпляче пояснює. Спілкуючись із таким лікарем, пацієнт заспокоюється. Ретельно обстежує і добре пояснює результати обстеження. Призначає ефективне лікування, але лікує ще й словом, і увагою. Сергій Володимирович - це еталон грамотного фахівця, розумного лікаря. Усім раджу цього лікаря.
 
Maryanna5 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Сергій Володимирович чудовий фахівець! Звертався по допомогу не раз і завжди він допомагав! Таких професійних лікарів дійсно мало!
 
Елен Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Сергій Володимирович - дуже уважний і ввічливий лікар, чудовий фахівець. Одразу визначив проблему і призначив необхідне обстеження. Після призначеного ним лікування настали значні поліпшення. Найкращий кардіолог Одеси.
 
Тейлор Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Були на прийомі у Сергія Володимировича - добрий, уважний, а головне - дуже грамотний фахівець! Допоміг стабілізувати нестабільний серцевий стан.
 
Nastua07 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Допоміг розв'язати мою проблему із серцем, досконально розібрався у всіх нюансах, крім лікування дав загальні рекомендації. Дуже кваліфікований фахівець, настійно рекомендую.
 
Astrid Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий кардіолог в Одесі! Дуже уважний, обізнаний і відповідальний лікар. Сергій Володимирович має величезний досвід кардіолога.
 
Горбань Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Здраствуйте, був у багатьох лікарів, тепер хочу проконсультуватися з Сергієм Володимировичем, залиште його контактні дані.
 
Елен Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Сергій Володимирович зараз приймає в клініці Лікаріум на Генуезькій, 1/2, контактні телефони клініки - +38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.
 Звертайтеся, впевнена, він вам допоможе!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Сергій Володимирович Павлов Одеса відгуки (Сергій Володимирович Павлов Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: