Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальщик Артвіль Одеса (Мануальщик Артвіль Одеса)
Мануальщик Артвіль Одеса
Митька Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальщик Артвіль Одеса


В Одесі хорошого мануальника не так то просто знайти. А довірити свій хребет дядечкові-самоучки без мед. освіти не дуже хочеться. Порекомендуйте кого-небудь, хто добре лікує мануальною терапією.
 
Аполлінарія Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу порекомендувати Забранського Владислава Володимировича. Чудовий, чуйний, уважний лікар. Знає і любить свою роботу. У нього чарівні руки!  Позбавив мене головного болю, болю в спині.
 
Добрава Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Не могла розігнутися в спині. Після курсу мануальної терапії відчула себе набагато краще.  Здивував дещо нестандартний підхід до лікування. Фахівця рекомендую! Дуже сподобалося.
 
Капітоліна Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 178
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський - це лікар від Бога. Примітно, що ця людина працює на результат. Якщо хоче вилікувати пацієнта, то керується не нормативами доказової медицини, а здоровим глуздом! Рекомендую звернутися!
 
Іполіта Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - професіонал своєї справи. Він - добрий і товариський лікар. Лікує дуже якісно, вкладаючи всі свої знання і сили. У нього чудові руки. Лікар грамотно оцінив МРТ поперекового відділу, відразу знайшов, у чому проблема, і дуже мені допоміг. Він виявляє і лікує саме причину захворювання, а не симптоми.
 
Іпатія Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар! Призначив ефективне лікування! До цього довго лікувалася в Унанова і Кірсаненка, нічого не допомагало. А після візиту до Владислава Володимировича просто до життя повернулася! Дуже його рекомендую!
 
Кирилла Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася з болем у спині та грудній клітці, не могла рухатися.  Владислав Володимирович позбавив мене болісного болю, провівши мануальне лікування. Раджу всім, у кого є подібні проблеми!
 
Інга Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть де приймає Владислав Забранський?
 
Добрава Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Забранський приймає у себе вдома на вул. Богдана Хмельницького 49.
 
Рузвельт Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я можу з ним зателефонувати?
 
Капітоліна Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 178
Репутація: 0
Статус: Offline
За цими номерами телефонів - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Кора Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар, не шкодую, що потрапила до нього на прийом. Дуже приємна, хороша людина. Його золоті руки роблять чудеса!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальщик Артвіль Одеса (Мануальщик Артвіль Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: