Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітаційний центр Одеса ціна (Реабілітаційний центр Одеса ціна)
Реабілітаційний центр Одеса ціна
ПолінкаГ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітаційний центр Одеса ціна


Моєму братові потрібно пройти реабілітацію від ігроманії в реабілітаційному центрі. Може ви знаєте, не дорогий і хороший реабілітаційний центр. Буду чекати відповіді.
 
РусланФа Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Я колишній наркоман. Мені допомогли забути про цю проблему в реабілітаційному центрі Діва. Відмінний центр, найкращі фахівці. Допомогли мені повірити в себе і показали, що є інше життя, без залежностей. Я вам раджу звернутися в реабілітаційний центр Діва.
 
ВітяЮ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій друг проходив реабілітацію в реабілітаційному центрі Діва. Йому допомогли забути повністю про алкоголізм. Відмінний центр. Тепер у мого друга почалося нове і дуже хороше життя. Я вам раджу звернутися в реабілітаційний центр Діва. До речі центр працює на благодійній основі.
 
Маша7 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені допомогли позбутися ігроманії в реабілітаційному центрі Діва. Найкращий реабілітаційний центр. У центрі працюють чудові психологи. Я так рада, що мене більше нічого не обмежує. Дякую. Я вам раджу звернутися в реабілітаційний центр Діва. Центр працює на благодійній основі.
 
КсюшаР Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Моєму братові допомогли позбутися наркоманії в реабілітаційному центрі Діва. Прекрасний центр, привітний персонал. Величезна подяка всьому колективу центру за неоціненну допомогу. Ви молодці. Я вам рекомендую звернутися по допомогу до реабілітаційного центру Діва.
 
ЮраД Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Я колишній алкоголік. Мені допомогли почати нове життя в реабілітаційному центрі Диво. Тепер у мене інше життя та інші турботи. Я почав займатися спортом і веду здоровий спосіб життя. Я вам пораджу звернутися по допомогу до реабілітаційного центру Діва. Центр Дива існує за рахунок благодійних благодійних внесків.
 
ЖенекС Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Мою дружину позбавили ігроманії в реабілітаційному центрі Діва. Відмінна робота. Дружина повністю забула про свою проблему. У нас почалося нове і щасливе життя. Величезне спасибі реабілітаційному центру Діва за нове життя. Я вам рекомендую звернутися по допомогу в реабілітаційний центр Діва. Вони найкращі.
 
Олег3 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Я колишній спайсозалежний. Після реабілітації в реабілітаційному центрі Діва, я став абсолютно іншою людиною. Я дуже радий, що за допомогою реабілітаційного центру Діва зміг взяти своє життя під особистий контроль. Велике спасибі психологам центру за підтримку і допомогу. Центр працює на благодійній основі.
 
ІраД Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Моєму чоловікові допомогли забути про алкоголізм у реабілітаційному центрі Діва. Це найкращий реабілітаційний центр. Тепер у нас почалося нове і щасливе життя без алкоголю. Я дуже задоволена, що ми звернулися саме в реабілітаційний центр Діва. Результат їхньої роботи просто приголомшливий. Спасибі величезне.
 
ЯнаВ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Я позбулася ігроманії, завдяки реабілітаційному центру Діва. Тепер я сама контролюю своє життя, а не манія і залежність. Я вам раджу звернутися в реабілітаційний центр Діва. Вони найкращі. Реабілітаційний центр Діва існує завдяки добровільним пожертвам.
 
БорисГ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Напишіть, будь ласка, телефон реабілітаційного центру Діва. Хочу відправити туди мого брата - ігромана. Упевнений, що йому там зможуть допомогти позбутися цієї залежності. Дякую.
 
ПолінкаГ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім величезне спасибі за поради. Звісно, ми звернемося по допомогу до реабілітаційного центру Діва. Напишіть, будь ласка, адресу і телефон центру. Заздалегідь дякую.
 
ВітяЮ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу всім нагадати, що реабілітаційний центр Діва працює на благодійній основі. Центр знаходиться в місті Одесі на вулиці Відважних 1\6. Директор центру - Ігор Коваленко. Телефон 0976800008.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітаційний центр Одеса ціна (Реабілітаційний центр Одеса ціна)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: