Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Одеса Пересип (Мануальний терапевт Одеса Пересип)
Мануальний терапевт Одеса Пересип
Poplavskaya Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальний терапевт Одеса Пересип


Підкажіть з болями в попереку, мені порекомендували звернутися до мануального терапевта, на ваш погляд до кого краще звернутися?
 
Барислава Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкраще зверніться до Забранського В.В., на мій погляд найкращий. Але приймає тільки з результатами МРТ.
 
Java Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - справжній фахівець, майстер своєї справи! Обійшла велику кількість мануальних терапевтів - Коробейникова, Унанова, Маврова, Зеленського. Повністю розчарувавшись у медицині нашого міста, я втратила надію знайти досвідченого й уважного лікаря. До Забранського пішла, прочитавши багато позитивних відгуків про його роботу, і не пошкодувала. Не пускає пил в очі розумними розмовами про хвороби і про життя, а просто лікує!  Тепер усім рекомендую звертатися до Забранського В.В!
 
Амірам0276 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович відразу ж викликає прихильність до себе, видно, що компетентний і досвідчений фахівець. У мене були болі в шиї, спині, поперек просто не розгинався, боліла голова, колінний суглоб - загалом, повний комплект. За курс сеансів мануальної терапії я забула про те, що мене щось турбувало. Рекомендую!
 
Броніслава Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний фахівець. Прийшла з гострим болем у попереку, передгрижовий стан. Та й у принципі спина після третьої дитини втомлена. З першого сеансу пішла з полегшеною спиною. Після курсу сеансів забула про біль.  У Владислава Володимировича просто золоті руки!
 
Anwar Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович, грамотно підійшов до вирішення проблеми остеохондроз шийного, грудного і грижа поперекового. На першому ж сеансі приділив багато часу на прийомі, мануальна терапія у нього і дешевша, і ефективніша, ніж у мануальних терапевтів Коробейникова і Жмеренецького, де тільки роблять роботу заради фінансової вигоди. Рекомендую всім читачам відгуку.
 
ssofiaa Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Забранський дуже допоміг мені при сильному болю в шиї від остеохондрозу. 3 тижні ходила і спала зі страшним болем у шиї.  Лікування у неврологів Ферденандес і Коробейникової не допомогло.  Владислав Володимирович за кілька сеансів повернув мене в нормальний стан.
 
Валентина45 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися до Владислава Забранського?
 
Броніслава Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
Дубровіна Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть вартість прийому у Владислава Володимировича?
 
Амірам0276 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Я за сеанс платила 600 грн.
 
Alevtina Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на сеансі мануальної терапії у Владислава Забранського, мені сподобалося, дуже грамотно підійшов до вирішення моєї проблеми.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Одеса Пересип (Мануальний терапевт Одеса Пересип)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: