Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Хороший фітотерапевт Одеса (Хороший фітотерапевт Одеса)
Хороший фітотерапевт Одеса
Шарлотта Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший фітотерапевт Одеса
 


Який фітотерапевт допоміг вам впоратися з головним болем? Які були результати вашого лікування і як швидко вони проявилися? Чи можете ви поділитися своїм досвідом взаємодії з цим фітотерапевтом?
 
MiaДана Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Шарлотта, фітотерапевт, у якого я консультувався, призначив мені трави, які спричинили в мене алергічну реакцію. Він не провів належного анамнезу і не врахував мої алергії.
 
Renata222 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
На жаль, фітотерапевтичне лікування не принесло мені очікуваних змін. Я продовжу шукати інші методи відновлення здоров'я.
 
Калачова Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт! Я лікувалася у фітотерапевта Горєвої Світлани Володимирівни. Вона дійсно дивовижний фахівець!
 
Єфімов Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Згоден, Калачева! Я звернувся до неї з проблемами з травленням, і її натуральні рецепти та поради зробили диво.
 
Святослав1998 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була у Світлани Володимирівни з артритом, і її фітотерапія допомогла мені поліпшити рух і знизити біль.
 
Виноградов Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно, Святослав1998! У мене були проблеми з нервовою системою, і Світлана Володимирівна порекомендувала мені натуральні засоби, які допомогли зміцнити мої нерви.
 
Aysel Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернулася до неї зі шкірними проблемами, і її мазі та чаї з трав впоралися з моїм висипом і свербінням.
 
Аеліта Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж мав справу зі шкірними проблемами, і Світлана Володимирівна порекомендувала мені певні трави та дієту. Результати були помітні через кілька тижнів.
 
Губанов Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене здивувало, як Світлана Володимирівна приділяє увагу всім моїм симптомам та історії захворювання.
 
Іллінський Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була хронічна мігрень, і Світлана Володимирівна порекомендувала мені трав'яні чаї та зміну способу життя. Мої головні болі стали рідкісним явищем.
 
Джозеф Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Де я можу знайти контактні дані фітотерапевта Горєвої С.В. для запису на прийом?
 
Святослав1998 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Онлайн-консультації у Світлани Володимирівни - це чудова можливість. Телефонуйте за номером 0934389010.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Хороший фітотерапевт Одеса (Хороший фітотерапевт Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: