Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Акушери 5 пологового будинку Одеси (Акушери 5 пологового будинку Одеси)
Акушери 5 пологового будинку Одеси
КсеніяЯ Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Акушери 5 пологового будинку Одеси


Милі дами, дайте пораду: у мене стала дилема у виборі акушера в п'ятому пологовому будинку. Порекомендуйте, хто кращий?
 
Svet1 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
КсеніяЯ, я народжувала у Полюлях Оксани Анатоліївни і залишилася задоволена і якістю пологів, і ставленням. Єдине можу сказати, що в післяпологовому відділенні ходять невтішні розмови про акушерів Кожухар і Нікуліна.
 
Іпатія Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки високому професіоналізму Оксани Анатоліївни та вірно ухваленим рішенням, я стала мамою двійні в червні цього року. Вона дуже уважна до пацієнта, але головне, вона чудовий лікар. Ми з нею постійно були на зв'язку, починаючи з 30 тижня вагітності, у підсумку Оксана Анатоліївна ухвалила рішення робити плановий кесарів на 37 тижні за показаннями. Малюки народилися здоровими.  Сміливо рекомендую цього лікаря!
 
Добрава Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
"Пощастило" народжувати у Кожухар А.В. Це людина, яка псує думку про нормальних лікарів, її цікавлять тільки гроші. Не кому не раджу... Наслідки після неї жахливі.
 
Дєдова Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 162
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала в Нікуліна А.А., оскільки я була молода і не розуміла, чого можна, а чого не можна робити, лікареві під час пологів, і те, що не можна було робити, все зробили мені: розкривала шийку матки пальцями і видавлювали дитину. Коли народила, ніхто нічого не сказав, що можуть бути якісь проблеми з дитиною, а зараз я це все відчуваю, дитина відстає в розвитку і великі проблеми з мовленням. Ось такі бувають наслідки погано прийнятих пологів!!! Рекомендую вам обходити стороною акушера Нікуліна!
 
Еда Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Полюлях Оксана Анатоліївна - чудова лікарка, приймала у мене пологи, контролювала все, від мене не відходила, налаштовувала і жартувала.  З нею мої пологи були максимально комфортними!
 
Ілена Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала в Оксани Анатоліївни першу дитину в 2017 році, вона врятувала життя моєму синові, за що буду вдячна їй до кінця життя, дуже швидко зреагувала на проблему і через 30 хвилин я вже була на операційному столі, був екстрений кесарів розтин. Зараз чекаємо другого і народжувати буду тільки в неї!!!
 
tartanya Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день, я народжувала в Оксани Анатоліївни 2 рази з перервою в 4 роки! Моя рідна сестра народила у неї рік тому! Дві мої подруги спілкувалася до Оксани Анатоліївни з проблемами з питань гінекології! Всі залишилися задоволені! Шукати інших лікарів акушер-гінекологів не мають наміру! На мій погляд, сам факт того, що я і мої близькі впродовж 8 років знають Оксану Анатоліївну і звертаються тільки до неї по допомогу, вже багато про що говорить!
 
ЗлатаЗ Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Я народила свою доньку у Полюлях Оксани Анатоліївни. Завдяки її вірним рішенням, донька народилася живою і без родових травм!
КсеніяЯ, вважаю, що вам краще звернутися до Оксани Анатоліївни, у неї великий досвід прийняття пологів.
 
Аріадна Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете залишити контакти Оксани Анатоліївни, заздалегідь вдячна!
 
Ілена Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте - 097-354-00-73 і обов'язково звертайтеся.
 
Алісія25 Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна чудова людина! Чудовий лікар! Реально ця людина закохана у свою професію і віддається їй повністю! На мій погляд Оксана Анатоліївна - Лікар № 1!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Акушери 5 пологового будинку Одеси (Акушери 5 пологового будинку Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: