Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Хороший гінеколог акушер 1 пологовий будинок Одеси (Хороший гінеколог акушер 1 пологовий будинок Одеси)
Хороший гінеколог акушер 1 пологовий будинок Одеси
Інара Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший гінеколог акушер 1 пологовий будинок Одеси


Шукаю грамотного акушера для пологів із благополучним результатом. Розглядаю перший пологовий будинок Одеси. Кого можете порекомендувати?
 
Євдоха Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала 4-ту дитину в цьому пологовому будинку, і нікому не рекомендую цей пологовий будинок. Працівники злі, шкідливі, незадоволені. Привезли по швидкій. Лікарі в приймальні були дуже грубі, злі, і лаялися між собою. Аналізи брали, досі залишився синяк, кров. Пологи приймали дуже грубо, ніколи так не народжувала, від злості чи не знаю - така акушерка, було дуже боляче, сильно колупала, після пологів навіть не могла ходити від болю, наче був розрив.
 
Зориночка Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви потрапили в цей пологовий будинок на кесарів за показаннями, хай ваша дитина хоч п'ять кіло з усіма іншими показаннями до цієї процедури, кесарити ніхто не буде! Порвуть як ромашку... А далі запалення, антибіотики, штучне вигодовування з подальшою госпіталізацією дитини з приводу рефлюксу.  Не можу рекомендувати цей заклад.
 
Мелітта Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Куди ж тоді звертатися, цей же вважається найкращим пологовим будинком?
 
Аризона Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже пощастило з лікарем Подоляном Олександром Іллічем із сьомого пологового будинку на Консмонавтів - це чоловічок від Бога із золотими руками, дуже йому вдячна, провів операцію на відмінно. Його з радістю рекомендую!
 
Муля Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
З цим лікарем відчуваєш себе в надійних руках на мільйон відсотків! Подолян Олександр Ілліч - професіонал вищої категорії, стриманий, тактовний, серйозний, не розгубиться в будь-якій ситуації. Народила в 40 тижнів, планове кесарів, шов ідеальний, операція пройшла якнайкраще.
 
Амелія Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна Олександру Іллічу за мої природні пологи. Дав доходити до 42 тижня без пресингу, спокійно. Правильно вибрав тактику ведення пологів, унаслідок чого моє малятко народилося здоровим, а я практично не постраждала.
 
Ківі Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу рекомендувати хорошого акушера з п'ятого пологового будинку - Полюлях Оксану Анатоліївну. Вона - лікарка від Бога! Дуже рада, що завершальний етап моїх пологів пройшов під керівництвом Оксани Анатоліївни. Вона дуже делікатна, професіонал своєї справи. Допомогла народитися моєму синові. Мені дуже пощастило з цим лікарем.
 
Асель Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала за допомогою кесаревого розтину. Операція пройшла успішно завдяки Оксані Анатоліївні. Вона професіонал і просто хороша людина, їй не все одно і це викликає повагу.
 
Ребекка Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала з Оксаною Анатоліївною вже 2 рази! І обидва рази у мене були ідеальні пологи і максимально швидке відновлення після них! Дуже чуйна, доброзичлива людина і грамотний, впевнений фахівець! У будь-якій ситуації вселяє впевненість і спокій! Їй можна довірити себе і малюка на всі 100000% і бути впевненою, що все буде добре!
 
Бану Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, дуже потрібно, залиште контакти цих акушерів.
 
Асель Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте - Полюлях Оксана Анатоліївна приймає в п'ятому пологовому будинку на Говорова 28.  Телефон для зв'язку - 097-354-00-73.
 
Амелія Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Залишаю з радістю - Подолян Олександр Ілліч, приймає пологи в 7-му пологовому будинку Одеси на Космонавтів, 11б, особистий телефон - 0960390029, 0667225294.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Хороший гінеколог акушер 1 пологовий будинок Одеси (Хороший гінеколог акушер 1 пологовий будинок Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: