Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Отоларинголог Одеса Ленселище (Отоларинголог Одеса Ленселище)
Отоларинголог Одеса Ленселище
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Отоларинголог Одеса Ленселище


Доброго ранку! Збуджує інтерес, які отоларингологи в нашому місті найкращі? Хочеться знати ваші погляди про таких профі.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Консультувалася з багатьма, але мені не вдалося знайти розумного лікаря. У тому разі, якщо ви володієте інформацією про такого лікаря, який вам допоміг позбутися хвороби, порадьте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотілося б послухати, які лікарі в реальності найпрофесійніші, а то я вже довго в пошуку, і мої дослідження прикрі.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу висловити заперечення з вищезгаданою одеситкою, лікувалася, у нас є такі лікарі, які на сто відсотків найграмотніші в цій професії і я можу їх порекомендувати, це - ЛОР-лікар найвищої кваліфікації Гурська Тамара Валеріївна.
 
МадленаМ Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно, була на прийомі у доктора Гурської. Скажу за неї, як за кваліфікованого фахівця в цій сфері. Мій діагноз обіцяв операцію, але за допомогою ЛОРа Гурської вилікував без особливих проблем. Я хочу її радити.
 
Надія82 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Точно, Тамара Валеріївна - це чудовий лікар! Я в ній упевнена! Мабуть, на сьогоднішній день, таких лікарів можна перерахувати на пальцях всього однієї руки за теперішній час. Найголовніші причини радити ЛОРа Гурського - це досвід, постійне прагнення підвищувати вміння, а отже, володіння актуальними знаннями, а також повне й докладне інформування хворого.
 
Мстислава Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Тривало шукала обізнаного отоларинголога. І ось знайшла! Порадили Гурську Тамару - це найбільш обізнана лікарка за весь час моїх пошуків. Вона незрівнянна у своїй сфері, змогла допомогти мені з гнійною ангіною!
 
Антонія Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна - ідеальне поєднання професіоналізму та турботи про пацієнтів. Її лікування стало справжнім революційним досвідом після мого розчарування з іншими ЛОРами.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні форумчани, мене цікавить цей лікар, залиште координати.
 
Адельфіна Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте - Гурська Тамара приймає в "Лікаріумі" на Генуезькій 1/2, телефони для запису - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Кирюша748 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна - справжній професіонал. Після невдалого досвіду з Вололовцевою І.І., вона стала моїм порятунком. Її точний діагноз та ефективне лікування одразу принесли результати.
 
Добрава Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Справді написали, що Тамара Гурська найкращий лікар у місті, знаю на власному досвіді. У даній кваліфікації, крім неї, більше немає до кого піти.
 
Клавдія Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна за ваші відгуки!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Отоларинголог Одеса Ленселище (Отоларинголог Одеса Ленселище)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: