Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Найкращий дієтолог Одеса (Найкращий дієтолог Одеса)
Найкращий дієтолог Одеса
alino4ka Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий дієтолог Одеса


Після пологів набрала велику вагу. сиділа на дієтах, займалася фітнесом, результат зовсім маленький. Можете порекомендувати дієтолога, який зможе мені допомогти скинути вагу.
 
zinaaa Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна - це диво дієтолог! Я сміливо її рекомендую всім знайомим. Коли я звернулася до неї, моя вага була 66 кг, при зрості 157.  Я пройшла курс і скинула 7 кг.  Тепер хтось робить компліменти, а хтось заздрить. А я щаслива!
 
ssofiaa Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний фахівець нутриціолог Решетник Катерина. Борюся із зайвою вагою вже дуже давно, використовувала безліч дієт. Але з Катериною Володимирівною все інакше: вислухала мою проблему і вникла, як справжній професіонал, і підібрала мені такий план харчування, з яким я сита, а вага йде!
 
Gloria09 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерину Решетник мені порадила знайома. Такої ваги в мене дуже давно не було. Маю чудовий вигляд і почуваюся чудово. Головне всього дотримуватися. І все вийде. Усім раджу.
 
Lizzzka Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволені Катериною Валеріївною Кузьміновою! Був діагноз ожиріння 3 ступінь, спільно з лікарем, яка була на зв'язку весь цей місяць я скинула 10 кг і це тільки за 1 місяць! Мій захват просто не передати! Перший прийом дуже сподобався, оскільки звертаюся вже далеко не до першого дієтолога, раніше була у Дерев'янко Н., Степанюк О.А. Рекомендую, навіть можете не сумніватися.
 
Senya Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Уважний лікар, професіоналізм на рівні. Вела від і до, і коли переїхала в інше місто, контролювала процес віддалено. Завжди підкаже і допоможе, а головне - підтримає! Адже зайва вага це величезний стрес. Найкращий дієтолог! Особливо сподобалася розробка індивідуальної програми харчування! Дуже різноманітна!
 
Mariko Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Протягом певного часу намагалася худнути за допомогою різних дієт та дієтологів - Дерев'янко Н. та Самойленко Н., отримуючи від цього більше ваги та стресу. Тимчасово зменшувалася лише на 2 кг. Потрапила на консультацію цілеспрямовано до Катерини Валеріївни, потрібна була велика допомога. Вона допомогла мені зрозуміти причини моєї "стабільно" високої ваги, розробила для мене програму правильного харчування, виділила продукти позитивні в моєму харчуванні. Навчилася так жити й харчуватися правильно, сім'ю теж підключила до здорового способу життя.
 
Lybava Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, у якій клініці приймає Катерина Валеріївна, де вона знаходиться, яку вона застосовує систему і номер телефону?
 
Gloria09 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна приймає в клініці Доктор Благо Плюс на вулиці Дмитра Донського 2а/7.
0931536900 - Катерина Валеріївна.
Перед прийомом пацієнт зв'язується і отримує список аналізів.  Первинна консультації містить у собі - консультацію; розбір аналізів (готових); призначення лікування; план харчування на місяць; план тренувань; літературу з рецептами правильного харчування; рекомендації для правильного способу життя; контроль динаміки раз на два тижні та консультація із закріплення отриманих знань ЗСЖ - у неї входить: консультація; план харчування на два тижні; рекомендації. Вся система займає приблизно 1,5-2 місяці. У мене вийшло скинути 12 кг.
 
Martin5 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати телефончик Решетник Катерини і вартість консультацій?
 
Lizzzka Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість первинної консультації з готовими аналізами - 3000 грн, до неї входить: консультація;
розбір аналізів (готових); призначення лікування; план харчування на місяць; план тренувань; література з рецептами правильного харчування; рекомендації для правильного способу життя; контроль динаміки раз на два тижні і консультація щодо закріплення отриманих знань ЗСЖ - 2000 грн, у неї входить:
консультація; план харчування на два тижні; рекомендації.

Нутриціолог Решетник Катерина Володимирівна, консультує онлайн, телефон 0636093278 WhatsApp, телеграм, вайбер.
 
Fanyaa Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, що рекомендуєте хороших лікарів!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Найкращий дієтолог Одеса (Найкращий дієтолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: