Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Довга Ольга В'ячеславівна Одеса відгуки (Довга Ольга В'ячеславівна Одеса відгуки)
Довга Ольга В'ячеславівна Одеса відгуки
Анюта Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Довга Ольга В'ячеславівна Одеса відгуки


Мені порекомендували косметолога Довгую Ольгу В'ячеславівну, як фахівця, який добре проводить процедури омолодження шкіри.  Що можете сказати про цього косметолога. Чи варто її відвідувати?
 
Люція Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Я страждала мішками під очима тривалий час, почалося все після пологів. Я не хотіла дивитися на своє відображення в дзеркалі, засмучувалася. Але десь рік тому моя подруга звернулася до косметолога Довгої Ольги В'ячеславівни, і, подивившись на її результати, я теж зважилася. І не дарма! Без операцій і небезпечних втручань Ольга допомогла мені позбутися моїх мішків під очима і зараз я вже не згадую, який негарний вигляд мала раніше!
 
Lilnas Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу сказати, що у Довгої Ольги просто золоті руки і уважне ставлення до клієнтів! Ходжу до неї кілька років, все просто супер, я в повному захваті. Усім знайомим раджу послуги професійного косметолога.
 
Nira1 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
У Ольги - золоті руки! Робила у неї кілька процедур (чистку обличчя, пілінг, лікувальний масаж за Жаке) результат чудовий, я навіть не думала, що такого можна домогтися. Сама Ольга дуже приємна, турботлива, з кожним пацієнтом розмовляє, дає професійні поради.
 
поліна35 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Які процедури з очищення обличчя ще проводить косметолог Ольга?
 
Lilnas Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Вона робить чистку обличчя: атравматичну, гальванічну, ультразвукову, мануальну, комбіновану. Я спробувала все, результат чудовий. Ольга просто ас косметології!
 
Циля Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Записалася на процедуру чищення шкіри обличчя, вибрала атравматичну чистку. Цінник дуже прийнятний, і ефект мені теж сподобався.  Раджу, хороший фахівець!
 
Василина Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Рівно тиждень тому в Ольги В'ячеславівни зробила молочний пілінг. На процедуру йшла трохи хвилюючись, близько 3-х років тому був невдалий досвід у косметолога Елли Васіної. Порівняно з минулим досвідом все пройшло набагато краще, сервіс так взагалі на висоті. Косметолог під час процедури розповідала про властивості та принцип дії, обговорили з нею подальший план догляду. Шкіра у мене схильна до висипань, цього літа почала з'являтися пігментація, нерівний плямистий колір. Після пілінгу лущення було мінімальним, продовжувала ходити на роботу. Колір став більш здоровий і рівний, шкіра ніжна. Але це була тільки підготовка, далі зробимо ще раз молочний пілінг і потім жовтий ретиноловий. Звісно, все це робитиму в косметолога Ольги.
 
Інеса Повідомлення # 9
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть Ольга В'ячеславівна виїжджає додому чи приймає в салоні і де він знаходиться?
 
Lilnas Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Косметолог Ольга приймає в клініці Доктор Благо Плюс, яка розташована на вул. Дмитра Донського, 2а/7.
 
Генрієтта Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати контактні дані?
 
Nira1 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
710-04-39, 067-460-40-30, 050-302-68-50, 073-002-53-44 - Ольга В'ячеславівна, приймає тільки за попереднім записом.
 
Ілена Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила комплексну чистку обличчя в Ольги В'ячеславівни в клініці, все дуже сподобалося.
Відмінний косметолог, майстер своєї справи, всім рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Косметолог » Довга Ольга В'ячеславівна Одеса відгуки (Довга Ольга В'ячеславівна Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: