Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса 12 поліклініка (Флеболог Одеса 12 поліклініка)
Флеболог Одеса 12 поліклініка
Яринка Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Одеса 12 поліклініка


Добрий вечір! У мене сильно вилізли вени на ногах. А зараз дуже болить і пече права нога. Хотіла сходити до флеболога на консультацію, але вирішила запитати у вас, може порекомендуєте грамотного фахівця.
 
Екаttерина Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу Залевського Дмитра, на мій погляд він найкращий, мені допоміг закрити питання з венозною сіткою.
 
Русаліна Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Професійний спорт залишив сліди на моїх ногах. Але завдяки Чайці Михайлу та його колегам ці сліди сходять на "ні". Михайло Олександрович молодий, але вселяє спокій і впевненість у завтрашньому дні!
 
Светослава Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Давно турбували болі в ногах, робота вчителя дала про себе знати. Протягом останнього року стали помітними розширені вени на гомілці. Нарешті вирішила звернутися до фахівця. Дуже рада, що потрапила саме до Дмитра Залевського. Він мені допоміг.
 
Клава20 Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
У грудні 2022 року в лікаря Чайки М.А. була на консультації, діагноз поставили одразу, за 2 тижні лікар провів операцію. Лікар - професіонал у своїй сфері діяльності, ввічливий. Виконувала всі рекомендації до і після, результат порадував.
 
Dann265 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрапила за рекомендацією до лікаря флеболога Залевського і анітрохи не пошкодувала! Дуже грамотний фахівець, усе пояснив, дав рекомендації. Вже за 5 днів швидко і якісно зробив операцію!
 
1Tamarochka5 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Я прийшов до лікаря Чайки зі скаргами на розширені вени нижніх кінцівок. Він уважно вислухав, зробив УЗД, все дуже докладно показав, пояснив доступною мовою, призначив лікування. Грамотний лікар. Будемо продовжувати лікування.
 
55Charlie Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
У чоловіка був запущений варикоз, завдяки маніпуляції, за кілька годин позбулися варикозу і швидко відновилися. Рекомендуємо всім доктора Залевського!
 
Броніслава Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна Чайці Михайлу за професіоналізм, цей лікар вчасно і правильно поставив діагноз, а також успішно провів мені операцію з видалення вен нижніх кінцівок. Побільше таких лікарів!
 
Лукілліан Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий вечір! Залиште контактні дані цих флебологів, потрібно проконсультуватися.
 
Dann265 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Надсилаю вам дані - Залевський Дмитро веде прийом у Медині на Пастера 9, контактний телефон 0971039911.
 
1Tamarochka5 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами контактною інформацією - флеболог Чайка працює в Малиновській лікарні, особистий телефон 0976447223.
 
Яринка Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за поради.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса 12 поліклініка (Флеболог Одеса 12 поліклініка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: