Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Лікар остеопат Одеса (Лікар остеопат Одеса)
Лікар остеопат Одеса
Моніка Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар остеопат Одеса

Дівчата, і дорогі чоловіки, хто стикався з остеопатами, розкажіть, де в кого лікувалися, - зараз купа всяких клінік, центрів і дуже страшно. Не знаю, до кого піти - тому що можуть і покалічити. Підкажіть, якщо в курсі.
 
Айлін Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
На мій погляд найкращий лікар - це Забранський Владислав Володимирович. Врятував мій гомілкостоп своїми золотими руками. Перестав кульгати і живу нормальним життям.  Такого лікаря я можу сміливо рекомендувати.
 
Зінуля Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Мучила спина - віддавало в ногу, до невролога зверталася - робили уколи, блокади в нерв, біль повертався через деякий час, прийшла до Владислава Володимировича за рекомендацією. Зробив курс остеопатії - біль минув, уже рік минув, і не повертається.
 
Олива Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Приповзла до Владислава Володимировича в травні 2021. Болі в спині та ногах не встигала купірувати ліками. Усе чітко пояснив, зняв больовий синдром за кілька сеансів. І направив на правильний шлях. Неймовірно чуйний професіонал, що володіє безліччю методик. Перевернув мою свідомість у хорошому сенсі. Поставив на ноги моє тіло, а й мозок на місце.
 
Мура Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала остеопата вперше в житті, болі в спині замучили. Дуже уважний і доброзичливий лікар, золоті руки, стало набагато легше, і з'явилося полегшення в попереку. 100 % рекомендую.
 
Евіта Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Приголомшливий фахівець Забранський.  Майстерно виконує свою роботу, поліпшення спостерігаються відразу. Рекомендую всім, лікар від Бога!
 
Симонна Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми пройшли за півтора року Граненка, Анненкова, Москальчука, Начева... І тільки Владислав Володимирович нам допоміг! До приходу до нього були сильні болі в області шиї, навіть спати не могла. Пройшли курс сеансів і о диво! болі минули, сон нормалізувався. Дуже рекомендую!
 
Уся Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися досвідом спілкування і лікування. Забранський Владислав Володимирович - приголомшливий лікар, з величезним багажем знань і дивовижною енергетикою! Професіоналізм лікаря, його доброта, уважне і чуйне ставлення до своїх пацієнтів, приголомшливий настрій, колосальна наснага після кожного прийому - це все запорука одужання. Владислав Володимирович уміє переконати, розслабити і знову надати тонус. Золоті руки, потужна позитивна енергетика творять чудеса!
 
Мідея Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Я жила в нескінченній боротьбі з болем у спині. Уже не сподівалася, що зможу повернутися до звичної рухової активності! Але терапія доктора Забранського розкрила можливості мого організму і мої внутрішні ресурси. Я забула біль і живу повноцінним життям.
 
петра Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть як записатися до Владислава Володимировича і де він приймає?
 
Уся Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися можете за телефонами - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792. Приймає Владислав Володимирович у себе вдома на вул. Богдана Хмельницького 49.
 
юджі Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович Забранський - лікар від Бога! Руки у лікаря просто чарівні - дуже чуйні й теплі. І фахівець він обізнаний і кваліфікований, завжди грамотно відповість на всі запитання, дасть рекомендації.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Лікар остеопат Одеса (Лікар остеопат Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: