Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Найкращий дієтолог Одеси відгуки (Найкращий дієтолог Одеси відгуки)
Найкращий дієтолог Одеси відгуки
Ілена Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий дієтолог Одеси відгуки


Здраствуйте! Як ви вважаєте, хто у нас в місті є найкращим дієтологом? Поділіться відгуками?
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У цьому місті не змогла знайти досвідченого фахівця. При варіанті люди порадять звернуся.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу з попереднім форумчанином вступити в полеміку, зустрічала, напевно, двох лікарів - Кузьмінову Катерину Валеріївну та Решетник Катерину Володимирівну, які точно найграмотніші в даній спеціалізації, і до них можливо рекомендувати звертатися без ризиків за своє здоров'я.
 
ЛЛаура Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Дієтолог Кузьмінова чудова! У зрозумілій і доступній формі мені все пояснила, переконала і мотивувала чітко дотримуватися всіх приписів. Мої результати не змусили на себе довго чекати - призначене лікування виявилося ефективним: моє самопочуття значно покращилося, почала знижуватися вага, відмічається позитивна динаміка за аналізами. Залишилася дуже задоволена індивідуальним підбором раціону харчування і найголовніше, навчилася сама збалансовано складати собі щоденне меню. Відмінний, грамотний лікар! Фахівець! Цей той випадок, коли навіть після розмови з лікарем стає легше!
 
Ада Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Решетник Катерина унікальний нутриціолог! Вона мені дуже допомогла позбутися зайвої ваги, яку я мріяла прибрати протягом двох років. Вона робить все, щоб її пацієнти досягли поставленої мети Під чуйним контролем з боку лікаря, я набула чудової форми тіла і відмінного самопочуття. Задоволена, що знайшла таку підтримку і реальну допомогу в особі Катерини.
 
Шарлотта Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, дійсно Катерина Валеріївна Кузьмінова справжній професіонал своєї справи! Її поради щодо правильного харчування допомогли мені "скинути" зайву вагу і з легкістю підтримувати гарне самопочуття. Я була засмучена і пригнічена. Катерина підтримала мене, зарядила позитивною енергією, дала стимул до продовження боротьби. Моїми результатами надихнулася сестра. Катерина - це диво дієтолог!
 
Svet1 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, дійсно Решетник справжній професіонал своєї справи! Індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Вона робить все, щоб її пацієнти досягли поставленої мети Поступово викорінюю шкідливі звички в харчуванні, і радію кожній перемозі. Задоволена, що знайшла таку підтримку і реальну допомогу в особі Катерини.
 
Zhorzhina Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Дієтолог Кузьмінова Катерина Валеріївна, клініка Доктор Благо Плюс, вулиця Дмитра Донського 2а/7, телефон 0931536900
 
петра Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціолог Решетник Катерина Володимирівна, консультує онлайн, телефон 0636093278
 
Білоусова Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду розповіли, що дієтологи Решетник Катерина Володимирівна і Кузьмінова Катерина Валеріївна - найграмотніші фахівці в місті, знаю з особистого досвіду. У цій спеціалізації, крім них, більше немає до кого звернутися.
 
ssofiaa Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, за відгуки, до найкращих лікарів у місті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Найкращий дієтолог Одеси відгуки (Найкращий дієтолог Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: