Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Ортопед стоматолог Одеса відгуки (Ортопед стоматолог Одеса відгуки)
Ортопед стоматолог Одеса відгуки
Діонісія Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Ортопед стоматолог Одеса відгуки
 

Доброго дня, шановні учасники форуму! Я шукаю хорошого стоматолога в Одесі і хотів би почути ваші рекомендації. Якщо ви задоволені своїм стоматологом, будь ласка, поділіться відгуками. Я цікавлюся якістю роботи, професіоналізмом лікаря і ставленням до пацієнтів. Буду вдячний за будь-яку інформацію та рекомендації.
 
Азарій Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертався до кількох стоматологів-ортопедів в Одесі, але тільки Дизик Євген Анатолійович зміг вирішити мою проблему. Його досвід і професіоналізм помітно вищі, ніж у інших.
 
Jenny77 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
І я хочу поділитися своїм позитивним досвідом звернення до стоматолога-ортопеда Дизика Є.О.. Він дуже уважно вислухав мої проблеми із зубами і запропонував оптимальне рішення. Результат перевершив усі мої очікування!
 
KoltsunIrina Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене був чудовий досвід роботи зі стоматологом-ортопедом Дизиком Є.А. Він професіонал своєї справи. Виправив усі проблеми, які були спричинені некваліфікованим втручанням стоматолога Аль-Мохамад Ареф Ахмад. Євген Анатолійович не тільки привів мої зуби до ладу, а й зробив протези, які ідеально відповідають моєму прикусу і мають природний вигляд. Я дуже вдячний йому за його професіоналізм і рекомендую його всім, хто шукає високоякісну стоматологічну допомогу.
 
Marichka8 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій досвід зі стоматологом-ортопедом Аль-Мохамад Ареф Ахмад теж був жахливим. Він провів процедуру некомпетентно, що призвело до пошкодження сусідніх зубів. Болі та дискомфорт, які я відчував після цього, були нестерпними. Я не рекомендую цього лікаря нікому.
 
Aisun5 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно відвідав стоматолога-ортопеда Дизика Євгена Анатолійовича, і я дуже задоволений результатом. Він був дуже професійний і уважний до моїх проблем. Порівняно з попередніми візитами до інших стоматологів, цей лікар - найкращий.
 
Надія82 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені порадили стоматолога-ортопеда Дізіка Є.А., і я не пошкодувала про свій вибір. Лікар професійно виконав усі роботи з відновлення мого зуба. Тепер мої зуби мають вигляд і функціонують чудово.
 
galla44 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя сім'я і я звертаємося до стоматолога-ортопеда Дизика Є.О. вже кілька років. Лікар завжди надає нам чудове обслуговування та піклується про нашу посмішку. Рекомендую його всім!
 
Kristy12 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна стоматологу-ортопеду Дізіку за його професіоналізм і терпіння. Він детально пояснив мою проблему і запропонував кілька варіантів лікування. Я отримала якісну допомогу і посмішку назад!
 
AidaNikolaychuk Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячна стоматологу-ортопеду Дизику Євгену за його чудову роботу і рекомендую його. Він ретельно провів діагностику і вирішив мою проблему із зубами. Результат перевершив усі мої очікування.
 
TigerLily Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть контакти цього стоматолога, дуже хочу відвідати його.
 
KoltsunIrina Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович приймає в клініці Тріодент на Старобазарному сквері 3, його контактний телефон - 0677003055.
 
Fairytail5 Повідомлення # 13
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 242
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий стоматолог-ортопед в Одесі! Він дуже уважно вислухав усі мої побажання і розповів про можливі варіанти лікування. Процедура пройшла безболісно, результат - чудовий!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Ортопед стоматолог Одеса відгуки (Ортопед стоматолог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: