Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматологи ортопеди Одеси (Стоматологи ортопеди Одеси)
Стоматологи ортопеди Одеси
Зінуля Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Стоматологи ортопеди Одеси
 


Я шукаю хорошого стоматолога для лікування і протезування зубів. У мене виникли деякі проблеми, і я хотів би звернутися до надійного і кваліфікованого фахівця. Заздалегідь дякую за ваші рекомендації.
 
неля Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Думаю Вам варто звернутися до Дизика Євгена Анатолійовича - чудовий стоматолог-протезист із золотими руками! Я отримав відмінне обслуговування і прекрасні протези. Рекомендую його всім, хто шукає висококласного фахівця!
 
Dann265 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович справді виділяється серед інших стоматологів-протезистів. Я був приємно здивований його ніжним і уважним ставленням до пацієнтів. Він пояснив мені кожен етап процедури протезування і зробив усе, щоб зробити її максимально комфортною. Євген Анатолійович - це професіонал з великої літери.
 
Іполіта Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Порівнюючи досвід роботи з різними стоматологами-протезистами, я з упевненістю можу сказати, що Євген Анатолійович - це ідеальне поєднання досвіду і вміння. Він привніс у моє життя новий рівень комфорту і впевненості, дбайливо вирішивши всі мої проблеми із зубами. Його робота виділяється своєю точністю і професіоналізмом!
 
Есфір Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - мій вибір номер один серед стоматологів-протезистів. Я звернувся до нього після невдалого досвіду з Хецуріані Н.Д., і різниця була величезною. Євген Анатолійович дійсно слухає своїх пацієнтів і враховує їхні потреби. Його робота - це мистецтво, і я вдячний за результат, який перевершив усі мої очікування!
 
Mila26 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Порівнюючи досвід роботи з різними стоматологами-протезистами, можу сказати, що Євген Анатолійович - один із найграмотніших і найдоброзичливіших лікарів, з якими мені довелося стикатися. Він створив мої нові протези з дивовижною точністю, і тепер я почуваюся впевненіше, ніж будь-коли раніше. Євген Анатолійович - найкращий вибір для всіх, хто шукає якісне протезування!
 
Елен Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Стоматолог Дизик Є.О. зробив процес протезування легким і комфортним. Мої нові протези ідеально сидять, і я почуваюся чудово.
 
DF1981 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - це професіонал своєї справи, який перевершує інших стоматологів-протезистів. Він має вражаючий досвід і навички, які застосовує з величезною увагою до деталей. Порівнюючи його роботу з іншими фахівцями, можу впевнено сказати, що він перебуває поза конкуренцією і є найкращим!
 
Аскар Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вдячний Євгену Анатолійовичу за його неймовірне терпіння і турботу під час мого протезування. Мої нові протези мають природний вигляд і сидять ідеально. Весь процес протезування був безболісним і дуже ефективним.
 
Юріус Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Він піклується про кожного свого пацієнта з незвичайною увагою і професіоналізмом. Завдяки його таланту і досвіду, мої зубні проблеми були вирішені якісно і безболісно. Результат протезування перевершив усі мої очікування.
 
Антонія Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть, як можна проконсультуватися з Євгеном Дизиком.
 
Іполіта Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович працює в клініці Тріодент на Старобазарному сквері 3, контактний телефон - 0677003055.
 
СкоттШелбі Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіоналізм Євгена Анатолійовича на найвищому рівні. Він не тільки зробив мою посмішку красивою, а й повернув мені впевненість. Результати протезування просто приголомшливі!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматологи ортопеди Одеси (Стоматологи ортопеди Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: