Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Одеса селище Котовського (Мануальний терапевт Одеса селище Котовського)
Мануальний терапевт Одеса селище Котовського
Александр Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальний терапевт Одеса селище Котовського


Проблема в такому, потрібен хороший мануальний терапевт, який приймає на селищі Котовського в Одесі. Був у місцевого Маврова Валентина Степановича на Центроліті та у Москальчука Сергія Петровича на Висоцького. Результату після них нуль. У Маврова проходив курс із 10 сеансів, болі як були так і є. У Москальчука 3 рази був, теж саме. Ось вирішив тут тему відкрити і запитати у народу, до кого ходили і кого порекомендують?
Прошу залишайте відгуки та рекомендації фахівців.
 
Рената Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну, Мавров Валентин Степанович, у якого кабінет нетрадиційної медицини на Центроліті. Лікар, якому пофіг на здоров'я пацієнта і працює він з усіма за однією накатаною системою. Мене, як і всіх, відправив на рентген, де працює його дружина, подивився на рентген і сказав, що в мене все нормально, але треба типу лікувати дрібні зсуви тощо. Теж лікував як і Олександра курсом із 10 разів, потім сказав, що за два тижні треба буде ще раз повторити курс із 10 сеансів. Уже приходячи до нього поспілкувалася з людьми, які сидять до нього на прийом, комусь допомагає, а в когось як у нас реакції на його лікування взагалі немає.

У Москольчука Сергія Петровича з Висцького теж була. Усього було 5 сеансів. Витягування і ліжко, яке насправді не для масажу, а протипролежневе для лежачих хворих.

Також була у Василя, приймає вдома в районі 10-ої лінії, теж ефекту нуль.

От чого вони всі так халатно ставляться до своєї роботи? Гроші беруть, а не лікують! Я готова платити, але мені потрібен і результат!
 
Gleb Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасно Вас розумію.

Був у Москальчука і в Маврова на лікуванні, згоден, толку від їхнього лікування нуль.
Ще був у Жмеренецького Віктора Миколайовича на Слобідці, дід, нібито колишній лікар-реабілітолог, але після того, як він постукав мені лігтем по спині, я в цьому не впевнений.
Також був у Жака Тома, французький мануальщик, теж на Слобідці приймає. Прийом 1200 гривень, при тому, що прийом триває 20 хвилин, з яких 15 спілкування через перекладача. Вийшов від нього і подумав, як мене красиво розвели, за 5 хвилин фактичної роботи 1200 гривень.

Теж зараз шукаю собі хорошого мануальника.
 
Svetlanka Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Почитала, все сумно, але фахівці ще є.

Теж була майже у всіх вищевказаних фахівців, плюс була на лікуванні в Коробейникова Юрія Зіновійовича на Троїцькій за 450 гривень сеанс, не допоміг, а також у Свєтлова Олександра Анатолійовича на Садиківській, сеанс 350 гривень, 15 сеансів, гроші на вітер. Ось так як і Ви металася в пошуках фахівця вже по всьому місту, на селищі Котовського була у всіх, ніхто не допоміг. Довго бігала, поки друзі не запропонували звернутися до фахівця, щоправда, приймає на Молдованці, вулиця Богдана Хмельницького і на Толбухіна в клініці, який і допоміг мені. Якщо треба буде, дам його контактні телефони, але він приймає не на селищі.
 
Александр Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
А що робити? Якщо на селищі Котовського немає нормального фахівця, то буду їздити на Молдаванку. Розкажіть детальніше про нього і залиште його контакти. Буду дуже Вам вдячний.
 
Рената Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Svetlanka, Згодна з Олександром, залишайте його дані, доведеться їздити, тим паче якщо Богдана Хмельницького вулиця, то там 168 маршрутка ходить.
 
Svetlanka Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрапила до Владислава з моторошними болями в шиї, які загалом 10 фахівців не могли прибрати за 1 рік, поки я по всіх них бігала. Проходила майже всіх мануальників у нашому місті. Коли мені його порекомендували, я зателефонувала і хотіла записатися, але він спочатку був дуже обурений, що ніхто з фахівців, які мене лікували, не відправили мене на КТ або МРТ. Відправив на МРТ, з тим, що треба бачити, що там відбувається, а також можуть бути кісти і опухали. Як зробила МРТ, записалася до нього. Він подивився знімки і сказав, що може мені допомогти, так і почалося лікування. Сеанс у нього до Нового року коштував 150 гривень. Пройшла 10 сеансів, уже після 2-3 сеансу мені було значно легше. Лікування явно мені підходило. Зараз уже пару місяців як нічого не турбує. Дуже йому вдячна. Єдиний мінус, це добиратися з селища Котовського, але він явно найкращий мануальний терапевт з тих у кого я була.
Його звуть Забранський Владислав Володимирович, приймає вдома у себе, адреса Богдана Хмельницького 49. Його телефони: 063-4877825, 067-7844314, 050-9935792, 048-7010704. Його рекомендую, інших немає.
 
Олександр Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендацію, сьогодні ж запишуся.
 
Anitka Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж оббігала всіх мануальників, костоправів і костоломів у селищі Котовського, а потім мені дівчинка, яка колись працювала з Владиславом Забранським у 10-ій лікарні, порекомендувала до нього звернутися. Сподобалося, що бере тільки зі знімками, каже одразу, зможе допомогти чи ні. Лікує дійсно курсом масажів і мануальної терапії. Сеанси довгі 40-45 хвилин. 10 сеансів пройшла в нього. Значно легше стало після 3-4 сеансу. Тепер якщо щось когось хвилює, рекомендую тільки його.
 
Totik Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Сам із центру міста, але за те що тут напишу, сподіваюся, селищні мене не поб'ють 
Зайшов за відгуками, шукав відгуки про Владислава Забранського. Мені його сьогодні порекомендував невролог у 5-ій лікарні, ось я і зайшов почитати в інтернет про нього, багато хто рекомендує, і тут Ваша тема попалася. Почитав, піду до нього. Мені просто неврологи допомогти не можуть уже, ось направили до Владислава.
 
Рената Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже пройшла курс лікування у Владислава. Сподобався. Дійсно, без знімків не бере і не визнає ніякого самолікування. Вилікував мене і порекомендував займатися йогою. Як фахівець, сподобалася його прямота в лікуванні та спілкуванні. Теж, тепер рекомендую.
 
Александр Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування у Владислава теж закінчив. Задоволений. Про біль забув. Тепер можу спокійно спати і не прокидатися від болю в спині. З мінусів, це що далеко добиратися, але лікування того варте.

Форумчанам спасибі за спілкування та відгуки. Адміни, тему можна закривати.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Одеса селище Котовського (Мануальний терапевт Одеса селище Котовського)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: