Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса Приморський район (Гінеколог Одеса Приморський район)
Гінеколог Одеса Приморський район
Ельміра Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Одеса Приморський район


Добрий вечір, порадьте, будь ласка, хорошого гінеколога, бажано в Центрі. Хочу перестати пити протизаплідні таблетки, але мені сказали, що так просто їх скасувати не можна, можуть бути побічні ефекти. До якого лікаря мені краще звернутися?
 
Люда1980 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Спробуйте проконсультуватися з Лихачовою Ларисою Євгенівною з клініки Лікаріум, дуже грамотний фахівець.
 
ZlatayaSofia Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - фахівець кваліфікований, лікування проходить ефективно, зайвих процедур не призначає. Пояснює все дохідливо, питань після цього не залишається. Такому фахівцеві можна довірити своє здоров'я!
 
веронія Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна Міщенко - для мене найкращий гінеколог! Всі мої подруги і рідні спостерігаються у неї. Багато хто приїжджає з інших міст. Дуже грамотна, все знає - найскладніші випадки, завжди допоможе!
 
Yu1ia Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Завжди звертаюся тільки до Лихачової Лариси, хоча живу в Білгороді-Дністровському. Дуже уважна і доброзичлива. Усі мої подруги, за моєю порадою, стали її пацієнтками. Це не тільки висококваліфікований фахівець, а й дуже добра, уважна людина!
 
Кіма Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга для мене - це фахівець і людина з великої літери! Не було питання, на яке б вона не відповіла. З будь-якою скаргою до Ольги Опанасівни можна звернутися, і вона завжди надасть правильну медичну допомогу, дасть кваліфіковану пораду.
 
Агапа Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Кілька разів була на прийомі у лікарки Ліхачової. Вона мені сподобалася, як фахівець. Добре розбирається в гінекології, уважна, спокійна, доброзичлива. Завжди вислухає, пояснить суть проблеми. Біля кабінету чула відгуки пацієнток - усі позитивні.
 
Poliiilpop Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - обізнаний і компетентний фахівець, дуже гарний і уважний лікар. Спостерігаюся в неї вже кілька років. Завжди доброзичлива. Справжній професіонал у своїй справі!
 
Біка Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся в Ольги Опанасівни. Дуже професійний гінеколог. Вона завжди на позитиві, завжди зібрана. Огляд і діагностику проводить уважно, завжди дуже зрозуміло пояснює причини відхилень у здоров'ї. Лікування призначає коректне. Прекрасний фахівець!
 
Багдана Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися особистий телефон Лариси Євгенівни?  І якщо знаєте, то й Ольги Опанасівни?
 
Кіма Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
До Ольги Опанасівни і до Лариси Євгенівни, можете записатися через реєстратуру клініки Лікаріум - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
55Charlie Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже пощастило, що на моєму життєвому шляху зустрівся фахівець із великої літери - це Ольга Опанасівна Міщенко. Рекомендую своїм знайомим.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса Приморський район (Гінеколог Одеса Приморський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: