Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Одеса Бугаївка (Мануальний терапевт Одеса Бугаївка)
Мануальний терапевт Одеса Бугаївка
Полька Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальний терапевт Одеса Бугаївка


Порекомендуйте для консультації грамотного мануального терапевта, бажано щоб приймав у районі Бугаївки або не далеко від неї.
 
РозаліяВелика Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу вам проконсультуватися з Владиславом Забранським, щоправда, він приймає на Богдана Хмельницького, але дуже хороший фахівець.
 
Лія Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж раджу Владислава Володимировича, мій чоловік був практично лежачим, а доктор Забранський його підняв на ноги.
 
Клариса78 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшла з проблемою головного болю і шиї.  Владислав Володимирович, подивившись знімки МРТ, відразу призначив лікування. Мені вистачило 7 сеансів, і болі минули. Вдячна цьому лікарю за такий підхід до лікування, до цього зверталася до Коробейникова Ю.З., але він біль не зняв. Планую підтримувати цей курс протягом року.
 
Аліса49 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Фахівець з великої літери, якому сміливо можна довірити своє здоров'я і здоров'я своїх близьких!
 
Альбіна125 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Проблеми з шийним відділом хребта, болі, скутість у рухах, навіть за слабкого повороту шиї, нестерпний біль, який віддавав і в грудний відділ. У це може важко повірити і зараз мені здається, що це було не зі мною, але після першого прийому стало легше, а після закінчення курсу залишилося слабке нагадування про те, що було. Шкода, що у зв'язку із зайнятістю на роботі не завжди виходить приїжджати як хотілося б. Найкращі рекомендації!
 
Felixx Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Страждав тривалий час від болю в плечовому суглобі. Сходив на консультацію і лікування до лікаря Забранського. Пройшов курс лікування. Біль минув. Усе дохідливо пояснив, як далі діяти мені, щоб болю не було. Рекомендую, хороший лікар, рідко таких зустрінеш!
 
АнжелінаВ Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна проконсультуватися з Владиславом Забранським?
 
Аліса49 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися до нього на прийом можете за телефоном: 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Антонія Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть вартість сеансу і скільки сеансів входить у курс?
 
Клариса78 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість сеансу 600 грн. Курс зазвичай складається з 10 сеансів, але все залежить від вашого захворювання.
 
Avaz Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Абсолютно все сподобалося! Дуже хороший лікар! Спеціаліст із великої літери! Чуйне ставлення. Професійний підхід.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт Одеса Бугаївка (Мануальний терапевт Одеса Бугаївка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: