Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Судинний хірург Одеса Київський район (Судинний хірург Одеса Київський район)
Судинний хірург Одеса Київський район
Дуся Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Судинний хірург Одеса Київський район


Порадьте судинного хірурга в Одесі? Цікавить консультація, чи роблять за допомогою лазера, на ногах сильний варикоз і загострився тромбофлебіт.
 
Розочка Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася до лікаря Залевського Дмитра Михайловича. Дуже уважний, доброзичливий, товариський лікар, операція пройшла легко і безболісно. Сильно переживала, виявляється, даремно. Усім раджу!
 
Генрієтта Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені Дмитро Михайлович провів лазерне видалення варикозу на нозі. Лікар молодець, все зробив швидко і без проблем, зайняло близько години часу. Зараз триває відновлювальний процес. Усім рекомендую, хто сумнівається або боїться.
 
ОлесяО Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович запам'ятався мені як професіонал своєї справи: детально пояснив причини варикозу, способи лікування. Під час операції проговорював кожен свій крок і відволікав увагу бесідою, усім цим позбавляючи мене страху і дискомфорту на операції.  Операція пройшла добре!
 
Ніла Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу щиро порекомендувати лікаря Чайку Михайла Олександровича за його високу професійну майстерність, чуйність і уважність до пацієнтів. Звернулася до нього із запущеним варикозом правої ноги, вже й не сподівалася, що можна щось зробити. Михайло Олександрович майстерно провів операцію. Отриманий результат привів мене в захват, почуваюся добре, всім раджу звертатися до нього, він найкращий!
 
Аіна Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович прооперував у мене варикоз на ногах за допомогою лазера. Ніякого болю не відчула під час операції. Після операції ходила в панчохах і виконувала всі рекомендації лікаря. Результатом операції залишилася задоволена на 200%, все зроблено дуже ювелірно, жодної венки не залишилося. Ніжки красиві й не болять.  Раджу відвідати Чайку М.А.
 
Інеса Повідомлення # 7
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Зробила у Михайла Олександровича склеротерапію дрібних гілок на руках, які мали жахливий вигляд і завжди мене дратували. Ефект просто приголомшливий. Уперше побачила прилад веновізор, дуже добре на ньому видно всі вени. Лікар просто ас. Раджу всім.
 
Габріела Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене було кілька сеансів у Михайла Олександровича, видаляла лазером вени під очима. На 4-й раз уже нічого не було видно, синява під очима зникла. Сподобався правильний підхід, професіоналізм і переживання за мій стан. Раджу всім!
 
Дженні Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене цікавлять контакти обох лікарів можете поділитися?
 
Аіна Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Із задоволенням - Чайка Михайло Олександрович приймає в МКЛ №10, контактний телефон - 0976447223
 
Розочка Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось контакти Залевського Дмитра Михайловича - 0971039911, приймає у 2-му хірургічному відділення Медіна на Пастера 9
 
Дуся Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна за відгуки, спасибі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Судинний хірург Одеса Київський район (Судинний хірург Одеса Київський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: