Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Найкращий стоматолог ортопед Одеса (Найкращий стоматолог ортопед Одеса)
Найкращий стоматолог ортопед Одеса
Esmeralda Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий стоматолог ортопед Одеса
 


Привіт усім учасникам форуму!

Нещодавно мені потрібні були послуги стоматолога-ортопеда, і я шукаю надійного і досвідченого фахівця в цій галузі. Мене цікавить якість роботи і професіоналізм лікаря, тому я хочу звернутися до вас за порадою.
 
Балашова Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене був жахливий досвід з Гончаруком С.В! Він абсолютно непрофесійний у своїй роботі. Мій протез був встановлений неправильно, і я мучився від постійного болю і незручностей. Коли я звернувся до нього з цією проблемою, він відмахнувся і сказав, що це нормальне явище. Не рекомендую нікому звертатися до цього стоматолога.
 
Gala37 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Це точно, Гончарук не тільки некомпетентний, а й абсолютно невідкличний до потреб пацієнтів. Мій протез не підійшов моєму прикусу, і я не міг комфортно жувати. Коли я просив його виправити ситуацію, він відмовився і заявив, що це все, що він може зробити. Забути про почуття комфорту і якісну роботу - ось його девіз!
 
QuinnAnna Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже розчарований у роботі Максименка Євгена. Після встановлення протеза, у мене виникли проблеми з яснами і постійні подразнення. Коли я попросив його виправити ситуацію, він зробив це так неакуратно, що у мене з'явилися додаткові проблеми. Крім того, коли я намагався зв'язатися з ним для додаткових питань, він не відповідав на дзвінки та повідомлення. Це жахливий сервіс, і я не рекомендую звертатися до цього стоматолога.
 
Kazakova Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
А я щасливий, що звернувся до Євгена Анатолійовича Дизика по допомогу. Він зробив мої протези настільки природними, що навіть мої друзі не помічають, що в мене є протези! Відмінна робота, високий професіоналізм і чуйність - ось що можна сказати про цього чудового стоматолога-ортопеда.
 
Рузвельт Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Євген Анатолійович - найвідповідальніший стоматолог-протезист, з яким я стикався. На відміну від інших фахівців, які робили загальні припущення, Євген Анатолійович провів ретельну діагностику і розробив індивідуальний план лікування. Його професіоналізм і уважне ставлення до деталей вразили мене.
 
Дикон Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - справжній професіонал, який чудово знає свою справу. Його турботливий та індивідуальний підхід до кожного пацієнта вражає. Він перевершив усі мої очікування, і тепер у мене гарна посмішка, про яку я мріяв.
 
Leopard Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Робота Євгена Дизика набагато перевершує результати, які я отримував у інших фахівців. Він не тільки зробив мої нові зуби функціональними, а й забезпечив неймовірно природний зовнішній вигляд. Він явно випереджає інших стоматологів своїми навичками і турботою про пацієнтів.
 
Tapclat Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - майстер своєї справи! Я порівнював його роботу з іншими стоматологами-протезистами, і він безумовно найкращий. Його рівень уваги до деталей і прагнення до досконалості роблять його роботу неперевершеною. Він робить процедуру протезування комфортною і безболісною, і результати завжди просто вражають.
 
Max_6 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Після невдалих спроб протезування у Кичука А.П., я звернувся до Дизика Є.А., і це був просто порятунок. Він зробив мої нові зуби абсолютно ідеальними, і вони мають природний вигляд, наче я ніколи не втрачав свої справжні зуби!
 
Hatalahbek Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу потрапити на консультацію до Євгена Дизика, залиште його координатний номер.
 
Leopard Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте і записуйтеся - 0677003055, впевнена ви не пошкодуєте.
 
Barchop Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Я раніше не уявляв, що протезування може бути настільки комфортним і результативним. Євген Анатолійович створив для мене нові зуби, які мають такий самий вигляд, як мої природні, якщо не кращий. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Найкращий стоматолог ортопед Одеса (Найкращий стоматолог ортопед Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: