Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Порекомендуйте психоаналітика дитячого в Одесі (Порекомендуйте психоаналітика дитячого в Одесі)
Порекомендуйте психоаналітика дитячого в Одесі
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Порекомендуйте психоаналітика дитячого в Одесі


Доброго здоров'я всім! У моїх знайомих трапилася несподівана складна ситуація. Потрібні рекомендації грамотного психоаналітика, порекомендуйте, будь ласка.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені також цікаво дізнатися про такого фахівця, бо відвідувала багатьох, але результату не було.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Захоплююче прочитати про професійного фахівця, який тепер з'явився у нас в Одесі. У випадку, якщо направите, обов'язково проконсультуюся.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я зустріла таких професіоналів - це підлітковий фахівець Фендюра Марія Олегівна і психолог для дітей Гончарова Тетяна Сергіївна. Знаючі професіонали своєї справи, раджу в них лікуватися, вони справді допомагають у вирішенні складнощів із дітьми.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Донька після сеансів з Тетяною Сергіївною почала чути мене, намагається аналізувати свої вчинки, змінювати свою поведінку на краще. Ми тільки на початку шляху, але я вірю, що у нас все вийде! У тому числі завдяки психологу Гончаровій!
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Олегівна вміє привернути до себе підлітка і викликати в нього довіру. Ретельний підхід до діагностики проблеми.
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна робота з дітьми на результат. Високий рівень кваліфікації фахівця. Делікатність.
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
У підлітковому віці моя донька зіткнулася з труднощами перехідного періоду: невпевненість у собі, низька самооцінка, проблеми спілкування з однолітками. Вона замкнулася в собі, майже весь час перебувала в пригніченому настрої, справа дійшла до депресії та панічних атак. Коли стало зрозуміло, що з таким станом донька самотужки впоратися не зможе, ми звернулися по допомогу до психологині Фендуре М.О. і вона нам допомогла.
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Тетяни Сергіївни з приводу проблемної поведінки доньки. Я була в розпачі. До цього вже були спроби роботи з іншими психологами, але в доньки були дуже критичні відгуки про них (злі, вчать життя тощо). Про Тетяну Сергіївну донька сказала, що вона добра і ласкава. Нині Тетяна Сергіївна веде роботу зі мною та донькою. І вже є позитивні результати.
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Були з дочкою 14 років у Марії Олегівни. Перехідний вік і всі витікаючі, плюс мегера-мати. Сподобався результат, хоч і продовжує розмовляти на р-р-р-р, але стала прислухатися. Через тиждень після консультації дитина запитала, чи відпрошуватися їй з уроків на наступну консультацію... Запам'ятала, запало, а це для нас найголовніший показник, що психолог "зайшов"! Змінила поведінку і я... Цікаво спостерігати за змінами, що відбуваються. Дорослішаємо разом.
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Громадяни Одеси! Хочу потрапити до Фендюри Марії та до Гончарової Тетяни, можете написати їхню контактну інформацію.
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Олегівна приймає в клініці "Лікаріум", зателефонувати їй можете за контактним телефоном - 0635360647.
 
Люція Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час війни Тетяна Сергіївна виїхала за кордон, консультує онлайн через телеграм, вайбер, вотсап - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Порекомендуйте психоаналітика дитячого в Одесі (Порекомендуйте психоаналітика дитячого в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: