Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Костоправ Артвіль Одеса (Костоправ Артвіль Одеса)
Костоправ Артвіль Одеса
Екаttерина Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Костоправ Артвіль Одеса


У мене дико болить поперек протягом місяців 3-х. Може хтось знає хорошого костоправа, порадьте?
 
Святослава Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Мабуть, один із найкращих костоправом Одеси - це Забранський В.А., рекомендую вам звернутися саме до нього!
 
Леоніда Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
На щастя, у мене є з чим порівняти, є великий досвід у різних фахівців Маврова і Коробейникова, які, на жаль, не змогли вирішити мої проблеми зі спиною. Я, як пацієнт, абсолютно всім задоволена. Доброзичливість, увага, серйозне ставлення до моєї проблеми!
 
Карлл Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся з проблемами шиї, боліла голова.  Влад Забранський - найкращий лікар, якого я зустрічав, усе "полагодив".  Я в захваті!
 
Власій Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже сильно боліла шия, боявся, що буде ще болючіше, але Владислав, як чарівник, спокійно, акуратно й упевнено поставив усі мої шийні хребці по місцях. І я тепер розумію, що в мене з'явилася шия! Вона довга, гнучка легка. Дуже задоволений, хороший лікар.
 
Allright Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - професіонал і в нього чарівні руки. Ефект від лікування настав практично відразу. Хоча до цього 1,5 місяця прийому таблеток, в/м і в/в ін'єкцій відчутного результату не було, лікування у невролога Курницької не допомагало, а Владислав Забранський вирішив все швидко і ефективно!
 
Alba Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Займаюся акробатикою кілька місяців, неминучі мікротравми - тут потягнула, там ніяково зігнулася. Загалом, заклинило шию і половину спини. Ходила місяць, страждала, робила вдома зарядку для спини, ставало трохи легше, але не сильно.  Владислав усе полагодив, уже вкотре, спина і шия радіють. Рекомендую!
 
Севастьяна Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете сказати, яка вартість сеансу у Владислава Володимировича!
 
Власій Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Я платив за сеанс 600 грн. Владислав Забранський розв'язав усі мої проблеми і я залишився задоволений результатом, що не шкода не яких грошей, здоров'я дорожче.
 
Германн Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна до нього записатися?
 
Карлл Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефони для запису: 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Северина Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Дбайливе й уважне ставлення до пацієнтів, високий професіоналізм, пояснення всього, що відбувається, і головне - результативність! Дуже рекомендую Владислава Забранського!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Костоправ Артвіль Одеса (Костоправ Артвіль Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: